Митне оформлення – це комплекс процедур, що вимагає чималої вправності, відмінного знання та володіння специфікою митного законодавства і умінням розбиратися в його численних тонкощах.

Митниця — це орган, який працює згідно з Законодавством України.

Митні брокери — це спеціалісти які знають законодавчу базу краще за працівників митниці, щоб мати змогу відстоювати права клієнтів і попереджати неправомірні дії.

Для того щоб бізнес працював успішно і приносив прибуток, він повинен бути прогнозованим. Знання та професіональний досвід митного брокера гарантують своєчасне розмитнення та отримання вантажів клієнтами.

Послуги митного брокера, так само як і митне оформлення вантажів, має великий попит у зв’язку з потоком імпортних та експортних товарів і багатоступінчастою системою митної перевірки. Самостійно пройти усі процедури досить складно, особливо не маючи знань законодавства і нормативів по розмитненню товарів. Тому найбільш успішні учасники ЗЕД заздалегідь шукають надійного партнера, якому можна було б довірити оформлення товарів, що прибувають з-за кордону чи відправляються в будь яку частину світу.

Компанія Хесторія Україна має досвід з надання митно-брокерських послуг і пропонує кваліфіковані послуги митного брокера в місті Києві та області.

Увесь набір послуг, які пропонує наша компанія, дає можливість уникнути будь яких проблем на митниці. Це наша робота допомагати Вам позбутися непередбачених витрат і збитків у бізнесі, які можуть статися в разі непрофесійного спілкування з представниками митних органів. Ми завчасно починаємо працювати з документами, аналізуємо можливі ризики підняття митної вартості, даємо рекомендації клієнтам з питань документації, робимо розрахунок фінансових витрат по розмитненню товару.

Якщо Вам потрібні не просто висококласні митно брокерські послуги, але ще і потужна підтримка Вашої компанії у зовнішній торгівлі, ми будемо раді Вам в цьому допомогти.

Які переваги дають послуги митного брокера?

  • вибір оптимального варіанту оформлення;
  • правильне заповнення документів;
  • своєчасне повідомлення про внесення мита та інших обов’язкових платежів;
  • використання професійних зв’язків при необхідності знайти взаєморозуміння по робочих моментах;
  • зменшення ризиків того, що співробітники митниці запропонують підняти закупівельну вартість товару, що може призвести до значного збільшення витрат;
  • адекватні ціни за митні послуги в Києві: завдяки гнучкій ціновій політиці ми пропонуємо кожному клієнтові зручні та вигідні умови співпраці;
  • увага до дрібниць, що в кінцевому підсумку знизить до мінімуму можливі проблеми на митниці, заощадить ваші нерви і кошти;
  • можлива віддалена подача декларацій на митниці в інші області України;
  • юридична легітимність дій.

Ціни на митно-брокерські послуги (Ціна без ПДВ, єдиний податок, грн.)

Акредитація підприємства у відділі митниці від 1000 грн.
Оформлення декларації типу ІМПОРТ від 3000 грн.
Оформлення декларації типу ЕКСПОРТ від 2500 грн.
Проведення митного огляду із складанням акту митного огляду від 1000 грн.
Проведення ідентифікаційного (попереднього) огляду від 1500 грн.
Оформлення листа на відбір зразків і акту відбору зразків від 1000 грн.
Консультації по ЗЕД, додаткові послуги договірна

 

ДОСВІД РОБОТИ В СФЕРАХ

Оптова, роздрібна торгівля

Аграрний сектор

ЗМІ

Рекламні агентства

Нерухомість

Готельно-ресторанний бізнес

Виробництво

ІТ-індустрія і технології

Медицина і фармацевтика

Страхування

Хімічна промисловість

Харчова промисловість

Неприбуткові, благодійні організації

Будівництво

Готельне господарство

Енергетика

Туристичний бізнес

Міжнародна торгівля

ЗАЛИШИТИ ВАШ НОМЕР І ми вам передзвонимо!