«Хесторія Україна-Плюс» – це група компаній, серед яких представлені юридична компанія, аудиторська, бухгалтерська компанія і консалтингова компанія. Ми працюємо як з представниками бізнесу, так і з приватними особами, забезпечуючи нашим клієнтам повний правовий супровід.

При цьому, спектр послуг максимально різноманітний і підійде абсолютно всім. Вирішуючи проблеми, ми завжди підходимо до них індивідуально. Це означає, що ви отримаєте комплексне рішення вашого завдання.

З нами можна не тільки підтримати, але і створити унікальний продукт за участю кількох фахівців, які гарантовано домагаються результату.

Наша команда складається з професіоналів, здатних довести успішність своєї роботи.

Наша компанія здійснює діяльність в напрямку правового консалтингу, фінансового та податкового консалтингу. Наші економісти, бухгалтери та аудитори націлені на оптимізацію бізнес-процесів в компаніях клієнтів.

ТОВ «Хесторія Україна-Плюс» розпочала свою діяльність в 2013 році. За цей період ми успішно завершили безліч проектів, тому можемо гарантовано забезпечити якість послуг, що надаються.

ДОСВІД РОБОТИ В СФЕРАХ

Оптова, роздрібна торгівля

Аграрний сектор

ЗМІ

Рекламні агентства

Нерухомість

Готельно-ресторанний бізнес

Виробництво

ІТ-індустрія і технології

Медицина і фармацевтика

Страхування

Хімічна промисловість

Харчова промисловість

Неприбуткові, благодійні організації

Будівництво

Готельне господарство

Енергетика

Туристичний бізнес

Міжнародна торгівля

ЗАЛИШТЕ ВАШ НОМЕР І МИ ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО!