Адвокат по економічних злочинах

Адвокат по економічних злочинах спеціалізується на податкових, кримінальних злочинах, злочинах у сфері підприємницької чи іншої економічної діяльності, а також злочини в сфері кредитно-грошових відносин.
Економічні злочини є одним з поширених видів злочинів в Києві, а також в інших містах України. Причинами таких злочинів є різні економічні чинники, а також незнання або різне трактування законодавства. Бізнесмен, підприємець, державний службовець, керівник підприємства навіть не по своїй волі може стати потенційною метою для правоохоронних органів.
Якщо так сталося, що ви стали – об’єктом переслідування і є ймовірність притягнення до кримінальної відповідальності, то єдиним правильним рішенням буде своєчасно звернутися в спеціалізовану компанію, яка надає юридичні послуги на високому рівні. У нашій компанії «ХЕСТОРІЯ Україна-Плюс» працюють найкращі адвокати по економічних злочинах, які мають досвід роботи в цій сфері і обов’язково допоможуть Вам впоратися з виникаючими труднощами, і не запланованими перевірками.

Оперативна юридична допомога в Києві

Переваг звернення в компанію «ХЕСТОРІЯ Україна-Плюс» чимало:

  • у фахівців великий досвід практики кримінального права;
  • можемо домогтися істотних пом’якшень, на користь клієнта і не допустити втрати великої суми грошей;
  • до нас можна звернутися за комплексної допомогою або з окремим питанням;
  • в компанії працюють кваліфіковані юристи і адвокати з економічних та інших злочинів, які зроблять все можливе для того, щоб справа була вирішена на користь клієнта.

Для того щоб дізнатися, скільки коштують послуги юриста в Києві, досить звернутися до фахівців, розповісти про виниклі складнощі, і вони дадуть відповідь на всі ваші запитання. Найчастіше ціна залежить від ступеня складності справи.
Ми допоможемо вийти зі складної ситуації без втрат. Звертайтеся в нашу компанію «ХЕСТОРІЯ Україна-Плюс» за отриманням юридичної допомоги.

ДОСВІД РОБОТИ В СФЕРАХ

Оптова, роздрібна торгівля

Аграрний сектор

ЗМІ

Рекламні агентства

Нерухомість

Готельно-ресторанний бізнес

Виробництво

ІТ-індустрія і технології

Медицина і фармацевтика

Страхування

Хімічна промисловість

Харчова промисловість

Неприбуткові, благодійні організації

Будівництво

Готельне господарство

Енергетика

Туристичний бізнес

Міжнародна торгівля

ЗАЛИШИТИ ВАШ НОМЕР І ми вам передзвонимо!