Уголовный адвокат Адвокат у кримінальних справах

Основною метою діяльності адвоката у кримінальних справах є захист прав і надання допомоги як потерпілому так і підозрюваному, дотримання закону сторонами конфлікту, на всіх етапах досудового розслідування і судового процесу.
Слід пам’ятати що в процесі надання свідчень як, свідком, так і підозрюваним повинен в обов’язковому порядку бути присутнім адвокат. Так, саме адвокат порадить, як правильно себе вести і відповідати на поставлені запитання слідчого. Крім того, адвокат буде безсумнівно захищати всі ваші слова сказані слідчому, а також права стосовно можливого недотримання законів працівниками, які є представниками правоохоронних органів.
Результат і перспектива кожної кримінальної справи, в якому бере участь адвокат, залежить в першу чергу від своєчасного звернення до адвоката, адже саме він впливає на правильність обраної тактики і стратегії захисту, збору доказів
Також, в компетенцію адвоката входить підготовка всіх необхідних документів з метою докази невинності клієнта. Крім того, він займається збором відомостей, готує різні процесуальні документи.
У повноваження адвоката входить надання підтримки не тільки обвинуваченому або потерпілій особі, а також людині, яка опинилася очевидцем злочину. Свідком прийнято вважати особу, що володіє певною інформацією. Саме свідок може розповісти всю правду або вплинути на хід справи. У процесі судового засідання свідок у обов’язковому порядку повинен свідчити правдиво і відповідати на запитання, які надходять з обох сторін. Варто відзначити, що саме він несе відповідальність за дачу неправдивих свідчень і може легко перейти зі статусу свідка на підозрюваного. Щоб не завдати самому собі шкоду, а також іншим учасникам процесу з огляду на незнання якихось юридичних нюансів, слід скористатися послугами кримінальної адвоката. Він в будь-якому випадку допоможе вам в об’єднанні ваших дій в процесі дачі свідчення.
Ще однією з послуг адвоката у кримінальних справах є представлення інтересів сторони, яка є потерпілою. Якщо справа стосується економічних злочинів або злочину проти власності, адвокат може навіть попрацювати над стягуванням відшкодування шкоди, який заподіяв правопорушник. Він зробить оцінку як матеріального так і порадить як правильно зробити оцінку моральної шкоди, допоможе в досягненні примирення сторін, гарантовано відновить права сторони, яка є потерпілою, якщо вони не були дотримані.

@GESTORIA Ukraine

ДОСВІД РОБОТИ В СФЕРАХ

Оптова, роздрібна торгівля

Аграрний сектор

ЗМІ

Рекламні агентства

Нерухомість

Готельно-ресторанний бізнес

Виробництво

ІТ-індустрія і технології

Медицина і фармацевтика

Страхування

Хімічна промисловість

Харчова промисловість

Неприбуткові, благодійні організації

Будівництво

Готельне господарство

Енергетика

Туристичний бізнес

Міжнародна торгівля

ЗАЛИШИТИ ВАШ НОМЕР І ми вам передзвонимо!