Оскарження НУР (оскарження рішень податкової)

Оскарження НУР (на укр. ППР) дозволяє відстояти права компанії в разі неправомірних дій податкового органу. Причина появи надуманих або спірних порушень в актах перевірок полягає в необхідності поповнення державного бюджету. Розрахунок на те, що підприємець не стане втягуватися в тривалі судові розгляди.
Якщо є точна впевненість в правоті, оскарження адвокатом рішень податкових органів є єдино вірним рішенням. Оскаржити рішення податкової згідно з установленими нормами законодавства можна в термін до 10 робочих днів. Якщо платник податків не вжив жодних дій щодо отриманого рішення, нарахування стає обов’язковим для оплати.
З огляду на статті Податкового Кодексу, платник податків може оскаржити рішення податкової в адміністративному (досудовому) і судовому порядку. Розв’язання спірних питань в адміністративному порядку після попередньої консультації з адвокатом допомагає скоротити час процедури оскарження.

Порядок оскарження рішення податкового органу:

  • складання тексту скарги;
  • складання повідомлення про оскарження ППР;
  • обґрунтування позову про скасування повідомлення;
  • оформлення клопотання.

Зацікавила інформація? Наша компанія пропонує юридичні послуги в різних сферах діяльності.

Співпраця з професіоналами

Наша компанія працює на ринку з 2013 року. За цей час адвокати напрацювали серйозну практику, що допомагає оперативно розв’язувати спірні питання в бухгалтерській і юридичній сфері. Ми пропонуємо демократичні ціни, раціонально обґрунтовані в залежності від складності справи. За додатковою інформацією звертайтеся до наших фахівців. Актуальні контакти вказані на головній сторінці.

ДОСВІД РОБОТИ В СФЕРАХ

Оптова, роздрібна торгівля

Аграрний сектор

ЗМІ

Рекламні агентства

Нерухомість

Готельно-ресторанний бізнес

Виробництво

ІТ-індустрія і технології

Медицина і фармацевтика

Страхування

Хімічна промисловість

Харчова промисловість

Неприбуткові, благодійні організації

Будівництво

Готельне господарство

Енергетика

Туристичний бізнес

Міжнародна торгівля

ЗАЛИШИТИ ВАШ НОМЕР І ми вам передзвонимо!