Аудит фінансової звітності підтверджує достовірність інформації, яку компанія надає для своїх інвесторів, кредиторів та інших зацікавлених осіб.

Головне завдання наших аудиторів при проведенні фінансового аудиту – забезпечити раціональний рівень впевненості в тому, що фінансова звітність складена без істотних відхилень. У сфері аудиту існує таке поняття як рівень суттєвості – коли
аудитор оцінює лише ті аспекти діяльності компанії, неправильний облік яких може призвести до істотним відхилень звітності.

Виявивши помилки, аудитор дає рекомендації як їх правильно виправити і видає аудиторський висновок – офіційний документ, що містить думку аудитора про достовірність фінансової звітності. Також ми надаємо конфіденційний звіт, що містить відомості і важливу для компанії інформацію.

У нашій компанії працюють висококваліфіковані фахівці, які мають багаторічний досвід роботи в галузі аудиту, що дає можливість виявити помилки у веденні податкового та бухгалтерського обліку та підібрати найоптимальніші рішення для оптимізації роботи бухгалтерії. Ми чудово розуміємо, що наші Замовники цінують час і гроші. Тому ми завжди намагаємося надати Вам послуги аудиту саме в тому обсязі, що є дійсно необхідним, розкриваючи саме ті питання і моменти, які є істотними в даній ситуації.

ДОСВІД РОБОТИ В СФЕРАХ

Оптова, роздрібна торгівля

Аграрний сектор

ЗМІ

Рекламні агентства

Нерухомість

Готельно-ресторанний бізнес

Виробництво

ІТ-індустрія і технології

Медицина і фармацевтика

Страхування

Хімічна промисловість

Харчова промисловість

Неприбуткові, благодійні організації

Будівництво

Готельне господарство

Енергетика

Туристичний бізнес

Міжнародна торгівля

ЗАЛИШИТИ ВАШ НОМЕР І ми вам передзвонимо!