Аудиторська перевірка є важливою складовою ведення бізнесу, так, як має на меті вивчення достовірності
інформації про діяльність компанії та оцінку її реального фінансового стану. Однак, не у всіх випадках необхідне виконання всіх аудиторських процедур.

Експрес-аудит, або оглядова фінансова перевірка, на відміну від аудиту, дозволяє в найкоротші терміни і з невеликими витратами оцінити стан бухгалтерського і податкового обліку організації.

Мета оглядової перевірки – це отримання узагальненої оперативної інформації про стан підприємства, що є необхідною для прийняття управлінських рішень, які допоможуть сконцентруватися на вирішенні тих чи інших питань та підвищити ефективність діяльності компанії.

Особливістю проведення оглядового аудиту є те, що експрес-аудит спрямований на виявлення порушень, а не на отримання доказів достовірності досліджуваних даних, як це відбувається, наприклад, при проведенні аудиту фінансової звітності.

Переваги експрес-аудиту:

У процесі оглядової перевірки наші фахівці аналізують тільки істотну інформацію для оцінки реального стану справ компанії.

Аудитори компанії «Хесторія Україна-Плюс» швидко і грамотно виконають оглядову перевірку фінансового стану підприємства, незалежно від видів діяльності та особливостей ведення бізнесу.

ДОСВІД РОБОТИ В СФЕРАХ

Оптова, роздрібна торгівля

Аграрний сектор

ЗМІ

Рекламні агентства

Нерухомість

Готельно-ресторанний бізнес

Виробництво

ІТ-індустрія і технології

Медицина і фармацевтика

Страхування

Хімічна промисловість

Харчова промисловість

Неприбуткові, благодійні організації

Будівництво

Готельне господарство

Енергетика

Туристичний бізнес

Міжнародна торгівля

ЗАЛИШИТИ ВАШ НОМЕР І ми вам передзвонимо!