Кадровий аудит підприємства являє собою аналіз документації, яку веде співробітник організації, що працює з персоналом. Така перевірка може бути повною і частковою. Проводиться на будь-яких підприємствах, навіть якщо там працює кілька людей. Аудитор компанії Хесторія Україна-Плюс допоможе визначити, чи немає порушень трудового законодавства на підприємстві.

Коли ми рекомендуємо проводити кадровий аудит?

Аудит кадрової документації проводиться рідко. Але є ситуації, в яких його краще зробити, щоб уникнути подальших проблем.

Причини проведення перевірки:

  • звільнення співробітника, відповідального за набір персоналу;
  • злиття двох підприємств або їх реорганізація;
  • зміна керівника компанії;
  • при зверненні співробітників в суд з приводу порушення трудового кодексу;
  • якщо введені зміни в законодавство.

У таких ситуаціях знадобиться кваліфікована допомога аудиторів, які перевірять документацію, оцінять її ведення і запропонують рішення для клієнтів.

Завдання кадрового аудиту

Кадровий аудит організації необхідний для визначення помилок при веденні особистих справ на співробітників. Процедура допоможе уникнути різних трудових спорів і судових розглядів з персоналом, удосконалить ведення документів, систематизує недоліки.

Досвідчені аудитори розкажуть вам про можливі ризики, а також запропонують способи їх зниження. Ми робимо все, щоб клієнт залишився задоволений діями нашої компанії. Адже порушення трудового законодавства тягне за собою великі штрафи, яких ми допоможемо уникнути.

Види і етапи проведення кадрового аудиту

Існує 2 види проведення кадрового аудиту – загальний і оглядовий. Під час спільної перевірки фахівці аналізують всі документи, усувають знайдені помилки, систематизують дані по кожному співробітнику. Оглядовий аудит являє собою оцінку конкретних документів, на які вказує замовник.

Перевірка кадрових документів здійснюється в 5 етапів. В першу чергу аудитори повинні оцінити фронт робіт. Другим кроком є ​​продумування плану дій. Третій етап – безпосередньо проведення перевірки. Наступний крок – складання акту. Кінцевим етапом є затвердження звіту клієнтом.

Компанія Хесторія Україна-Плюс до ваших послуг

Замовляючи послуги кадрового аудиту у нас, ви гарантовано отримаєте повний аналіз документів на персонал, оцінку правильності їх оформлення, виявлення помилок і їх усунення. Компанія допоможе знизити ризики, які часто виникають при веденні бізнесу.

Ми цінуємо наших клієнтів, тому консалтинг і аудит персоналу пройде швидко та якісно. У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знають свою роботу. Перевірка кадрової документації вашого підприємства завжди буде компетентною. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці для кожного з вас. З нами ви оптимізуєте документацію і виключіть ризики, пов’язані з недотриманням трудового кодексу.

ДОСВІД РОБОТИ В СФЕРАХ

Оптова, роздрібна торгівля

Аграрний сектор

ЗМІ

Рекламні агентства

Нерухомість

Готельно-ресторанний бізнес

Виробництво

ІТ-індустрія і технології

Медицина і фармацевтика

Страхування

Хімічна промисловість

Харчова промисловість

Неприбуткові, благодійні організації

Будівництво

Готельне господарство

Енергетика

Туристичний бізнес

Міжнародна торгівля

ЗАЛИШИТИ ВАШ НОМЕР І ми вам передзвонимо!