Внутрішній аудит бухгалтерії

Наша компанія проводить внутрішній аудит швидко і якісно. Ми готові до постійної вигідної співпраці. Можлива і разова допомога аудиторів. Постійна присутність фахівця в самому центрі вашої компанії допоможе оперативно вирішувати питання, що стосуються ведення бухгалтерії. Ми усунемо помилки і скоротимо кількість штрафних санкцій, накладених на ваш бізнес.

Коли потрібна послуга внутрішнього аудиту?

Внутрішній аудит бухгалтерії потрібен в таких випадках:

  • якщо відбулася зміна керівництва або бухгалтера компанії;
  • при необхідності оцінки рівня обліку;
  • для скорочення зайвих витрат на підприємстві;
  • при підготовці бухгалтерії до різним перевіркам.

Ми готові допомогти в проведенні внутрішнього аудиту компанії. Досвідчені фахівці здатні вирішити складні ситуації на підприємстві, підготувати документацію до перевірок і усунути помилки.

Етапи виконання внутрішнього аудиту

Співробітники компанії складаються з грамотних і відповідальних фахівців. Вони уважно вивчать всі надані документи, зроблять їх аналіз і виявлять порушення. Потім клієнтові буде запропоновано кілька варіантів рішення. По закінченню внутрішнього аудиту бухгалтерського обліку складається звіт про виконану роботу.

Чому краще звернутися до нас?

Компанія Хесторія Україна-Плюс швидко і якісно виконує поставлені завдання. Наші фахівці мають високий рівень професіоналізму, завдяки чому вони можуть виявити навіть найдрібніші порушення. Послуги внутрішнього аудиту проводяться швидко. Ми вважаємо за краще вигідне співробітництво на постійній основі.

Ми цінуємо довірчі відносини з клієнтами, тому готові завжди йти на зустріч. Крім проведення внутрішнього аудиту, надаємо ряд інших послуг. Звернення до нас допоможе уникнути багатьох помилок і штрафних санкцій при веденні бізнесу.

Фахівці компанії готові відповісти на всі питання керівника і бухгалтера. Під час проведення внутрішнього фінансового аудиту ми завжди знайдемо недоліки, виправимо помилки і допоможемо уникнути штрафів. Тому оплата наших послуг повністю окупиться.

У нашій компанії працює команда досвідчених аудиторів, бухгалтерів, юристів, маркетологів та інших фахівців у всіх сферах. Ми вирішимо питання будь-якої складності, щоб клієнт залишився задоволений.

ДОСВІД РОБОТИ В СФЕРАХ

Оптова, роздрібна торгівля

Аграрний сектор

ЗМІ

Рекламні агентства

Нерухомість

Готельно-ресторанний бізнес

Виробництво

ІТ-індустрія і технології

Медицина і фармацевтика

Страхування

Хімічна промисловість

Харчова промисловість

Неприбуткові, благодійні організації

Будівництво

Готельне господарство

Енергетика

Туристичний бізнес

Міжнародна торгівля

ЗАЛИШИТИ ВАШ НОМЕР І ми вам передзвонимо!