Організація зовнішнього аудиту підприємств компанією Хесторія Україна-Плюс

Зовнішній аудит являє собою вид перевірки, під час якої незалежний експерт переглядає фінансову звітність на підприємстві. Його мета – переконатися в правильності ведення документації та відсутності суб’єктивних спотворень. Процедура підрозділяється на кілька галузей: загальний аудит, перевірка банківських організацій, страхових компаній, бірж і фондів.

Хто і навіщо проводить зовнішній аудит?

Існує аудит зовнішній і внутрішній. Внутрішній проводять співробітники-аудитори самого підприємства, а з зовнішнім допоможе компанія Хесторія Україна-Плюс. Ми робимо повну перевірку фінансової звітності, а також оформляємо висновок, який грамотно оформлено.

Зовнішній аудит підприємства дозволить оцінити достовірність показників ведення бізнесу. Він виявляє можливі помилки, які часто виникають в бухгалтерській та податковій звітності. Адже подібні неузгодженості тягнуть за собою штрафні санкції, що досягають великих розмірів.

Організація зовнішнього аудиту нашою компанією пройде на високому і професійному рівні. Після аналізу даних ми надамо повну інформацію про можливі ризики для бізнесу, а також запропонуємо кілька варіантів рішень. В нашій команді працюють тільки досвідчені аудитори.

Висновок зовнішнього аудита

Наша основна задача – провести повну перевірку і зробити висновок. Він буває трьох типів:

  • позитивне;
  • позитивне із зауваженнями;
  • негативне.

Якщо документація заповнена невірно, не відображені багато даних, то зовнішній аудит на підприємстві отримає негативний висновок. В цьому випадку, співробітники компанії вкажуть підстави, внаслідок яких зроблені подібні висновки, а також запропонують рішення. Ми хочемо бути корисним, надійним і вигідним партнером для наших клієнтів. Адже вони розраховують на нас.

ДОСВІД РОБОТИ В СФЕРАХ

Оптова, роздрібна торгівля

Аграрний сектор

ЗМІ

Рекламні агентства

Нерухомість

Готельно-ресторанний бізнес

Виробництво

ІТ-індустрія і технології

Медицина і фармацевтика

Страхування

Хімічна промисловість

Харчова промисловість

Неприбуткові, благодійні організації

Будівництво

Готельне господарство

Енергетика

Туристичний бізнес

Міжнародна торгівля

ЗАЛИШИТИ ВАШ НОМЕР І ми вам передзвонимо!