Компанія «Хесторія Україна-Плюс» надає бухгалтерські послуги для підприємців, компаній та великих корпорацій. Забезпечуємо складання, подання фінансової та податкової звітності, ведення бухобліку на підприємствах різних форм власності та режимів оподаткування.

Бухгалтерські послуги для підприємств та підприємців

 

Бухгалтерський облік – постійна складова будь-якого бізнесу. Від досвіду, знань та професіоналізму бухгалтера залежить багато чого: законність операцій, ймовірність штрафів та перевірок, фінансові ризики та спокій власників підприємства.

В Україні спостерігається тенденція щодо передачі непрофільних бізнес-процесів на аутсорсинг. Переваги бухгалтерського обслуговування очевидні – економія часу, грошей, нервів. Вузькопрофільні фахівці справляються з поставленими питаннями швидше та краще. Великий досвід та знання з бухгалтерського супроводу фірм різних форм власності, контроль за змінами в законодавстві виключає ймовірність помилок, ціна яких є надто високою.

Звернувшись до фірм з бухгалтерського обслуговування, обійдеться дешевше, ніж утримання штатного бухгалтера. Користуватися послугами бухгалтерії можуть приватні підприємства, неприбуткові організації, підприємства всіх форм власності та режимів оподаткування. Також у нас працюють бухгалтери для ФОП, які вирішують будь-які питання, пов’язані з урахуванням приватних підприємців.

Чому бухгалтерське обслуговування – це вигідно?

Бухгалтерське обслуговування та супровід бізнесу спеціалізованими компаніями дозволяє знизити економічні ризики. Чому аутсорсинг вигідніший, ніж послуги з бухобліку штатного співробітника?

ТАРИФІ НА БУХГАЛТЕРСЬКІ УСЛУГИ ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ на 2023 рік

Усі Тарифні пакети включають: Повний бухгалтерський облік, у тому числі: облік господарських операцій у ПЗ (1С або BASS), надання базових устних консультацій з питань оподаткування та обліку, складання первичних документів (рахунків-фактур, видаткових накладних, актів виконаних робіт, товарно -транспортних накладних)

ТАРИФНІ ПАКЕТІ ЦІНА, грн.
МІНІМАЛЬНИЙ – до 10 бухгалтерських операцій на місяць 2 000,00
БАЗОВИЙ – від 11 до 30 бухгалтерських операцій на місяць 4 000,00
КЛАСИЧНИЙ – від 31 до 60 бухгалтерських операцій на місяць 5 500,00
УНІВЕРСАЛЬНИЙ – від 61 до 100 бухгалтерських операцій на місяць 7 000,00
ОПТИМАЛЬНИЙ – від 101 до 150 бухгалтерських операцій на місяць 8 500,00
ОПТИМАЛЬНИЙ ПЛЮС – від 151 до 200 бухгалтерських операцій на місяць 10 000,00
БІЗНЕС – від 201 до 300 бухгалтерських операцій на місяць 12 000,00
БІЗНЕС ПЛЮС – від 301 до 400 бухгалтерських операцій на місяць 14 000,00
кожні наступні сто операцій збільшують вартість пакета на 2000,00 грн.
Додаткові бухгалтерські послуги поза тарифними пакетами:
Розрахунок заробітної плати/одна особа:
-від 1 до 5 осіб
-від 6 до 10 осіб
-від 11 до 20 осіб
-більше 21 осіб
450,00
400,00
300,00
Договірна

Вартість платників ПДВ формується на підставі базових тарифних пакетів, збільшених на 30%.

Зовнішньо-економічна діяльність : імпорт, експорт товарно-матеріальних цінностей (надалі ТМЦ) збільшує вартість тарифних пакетів на 20 %; надання послуг нерезиденту або отримання послуг від нерезидента, наявність валютних залишків, рухів валютних коштів збільшує вартість тарифних пакетів на 15 %. Якщо Замовник одночасно провадити операції з експорту, імпорту ТМЦ та/або одержає, надає послуги нерезиденту, від нерезидента, має в наявності валютні залишки, рух валютних коштів – для розрахунку вартості послуг застосовується один з коефіцієнтів, пов’язаних із зовнішньо-економічною діяльністю, що є найбільшим.

Вартість Тарифних пакетів для підприємств з виробничою діяльністю збільшується на 20%, з будівництвом – на 25%.

Вартість Тарифних пакетів для юридичних осіб, що провадять роздрібну торгівлю або оптову торгівлю із застосуванням РРО, або тих, що торгують підакцизними товарами, збільшується на 20%.

У разі якщо грошовий обіг або сума реалізації Клієнта перевищує 40 мільйонів гривень за попередній календарний рік – вартість тарифів збільшується на 25%.

Бухгалтерська операція – відображена в 1С операція, на основі одного первинного документа (акт, накладна, платіж, податкова накладна та ін.).

ТАРИФИ НА БУХГАЛТЕРСЬКІ УСЛУГИ ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ (ФОП) на 2023 рік

ОПИС ПОСЛУГ

ЦІНА ЗА МІСЯЦЬ, грн.

ФОП першої та другої групи, без найманих працівників

700,00

ФОП третьої групи, без найманих працівників

1000,00

ФОП загальна система , ФОП з ПДВ

Ціна договірна

Розрахунок заробітної плати/один найманий працівник

Нарахування заробітної плати, відпустки, лікарняні, компенсації за невикористану відпустку, складання та подання до контролюючих органів Об’єднаної звітності з ЄСВ, ВЗ та ПДФО за найманих осіб та Повідомлення про прийняття працівника на роботу. При кількості працівників від 5 – ціна зменшується.

 

500,00

Кадрові послуги/один чоловік (особова картка, трудовий договір листовий, консультування щодо заповнення трудових книжок та за складанням Журналу обліку трудових книжок, штатного розпису, ведення табелю робочої години). При кількості працівників від 7 – ціна зменшується.

500,00

Якість та надійність

Фахівці компаній, що займаються бухгалтерським обслуговуванням організацій, постійно відстежують оновлення та зміни в українському законодавстві, завжди мають свіжу інформацію. Укладання договору про надання послуг бухгалтером знижує економічні ризики. Уся звітність здається вчасно. Менша ймовірність помилок у обліку, позапланових перевірок та штрафних санкцій з боку контролюючих органів. Власник бізнесу може зосередитись на основній діяльності, не витрачати години на пошук інформації, відстеження змін у законах, ведення бухгалтерії, довіряючи ці послуги бухгалтерського обліку аутсорсерам.

Зниження витрат

Робота бухгалтера обов’язково пов’язана з відвідуванням семінарів, аудиторських компаній для отримання відповіді на поточні питання та інших консультацій. При замовленні послуги з ведення бухгалтерського обліку можна уникнути витрат на підвищення знань та кваліфікації. Крім того, підприємства та фізичні особи-підприємці позбавляються таких витрат:

 • щомісячна виплата заробітної плати спеціалістам;
 • оплата податків та зборів;
 • організація робочого місця;
 • придбання офісної техніки;
 • придбання ліцензійного програмного забезпечення.

Послуги бухгалтерського обслуговування оплачуються за фактично виконаним обсягом робіт. Базу оподаткування можна зменшити на цю суму.

Відповідальність

Замовляючи бухгалтерське обслуговування фірми, її власник страхується від несвоєчасного складання звітів у разі несподіваного звільнення спеціаліста. Обслуговуюча компанія відповідає за надані бухгалтерські послуги та ведення ФОП у межах підписаного сторонами договору. У разі перевірки з боку наглядових органів фахівці обслуговуючої фірми забезпечують комплексний супровід та підтримку на всіх етапах. Немає ризику, пов’язаного з некомпетентністю, відсутністю знань у штатного бухгалтера, не потрібно перейматися виконанням його обов’язків у період лікарняного або відпустки.

Які гарантії отримує клієнт

При замовленні бухгалтерських послуг у компанії «Хесторія Україна-Плюс» ми гарантуємо:

 1. Професіоналізм. Послуги бухгалтерського обліку надають висококваліфіковані фахівці з великим практичним досвідом та знаннями. Професійна компетенція підтверджена дипломами та кваліфікацією. Відслідковуємо всі зміни в українському законодавстві. Інвестуємо у професійне розвиток, наші співробітники регулярно проходять навчання, обмінюються знаннями та досвідом із експертами.
 2. Безпека. Під час укладання договору на бухгалтерське обслуговування ФОП (фізичних осіб-підприємців), ТОВ, ВАТ, ПП детально розписуються умови співробітництва, рядки та гарантії. Складання звітності, ведення обліку здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Спеціалісти компанії не мають прямого доступу до фінансів, ми формуємо платіжні доручення, а клієнт підписує та відправляє їх. Ключі до клієнт-банку з обмеженим доступом, що унеможливлює будь-які неправомірні дії.
 3. Фінансова відповідальність. Зобов’язання під час надання послуг бухгалтерською фірмою перераховані в договорі. Якщо бухгалтером буде допущено помилку, що призвела до штрафних санкцій, то відповідальність покладається на нашу компанію. Це стосується і нечасного подання звітності до податкових органів, помилок в реквізитах платежу.
 4. Конфіденційність. Інформація, отримана в ході надання послуг з бухгалтерського обліку, є конфіденційною. Ми гарантуємо нерозголошення цих даних третім особам, крім надання контролюючим органам в межах перевірки (з письменного дозволу клієнта). Всі дані зберігаються на захищеному сервері або в хмарі, доступ до інформації надається обмеженій кількості співробітників, бухгалтерам з ведення ФОП, ТОВ, ПП або ін.
 5. Позитивний результат. В рамках підписаного договору обслуговування бухгалтерії ми проводимо аудит та надаємо результати власнику компанії. Даємо рекомендації щодо оптимізації оподаткування та ведення обліку. Готуємо підприємство до перевірок з боку контролюючих органів та забезпечуємо підтримку під час проведення. Позитивна динаміка внаслідок бухгалтерського супроводження ФОП чи ТОВ нашими спеціалістами підтверджується чисельними відгуками клієнтів.
 6. Дотримання термінів. Бухгалтерський супровід організацій має на увазі суворе дотримання вимог бухобліку, термінів подання звітності, сплати податків та зборів. Кожен спеціаліст нашої компанії відповідає за невиконання зобов’язань.

Ми готуємо повний пакет документів для надання працівникам контролюючих органів під час перевірки. Допоможемо дати об’єктивні відповіді на всі запитання з боку тих, хто перевіряє.

Як ми надаємо бухгалтерські послуги для ТОВ та ФОП?

Послуги бухгалтерії від «Хесторія Україна-Плюс» допоможуть швидше та якісніше впоратися з поставленими завданнями. Фахівці бухгалтерської фірми здатні краще та об’єктивніше оцінити обстановку у сфері економіки та відстежити зміни у законодавстві, ніж штатний бухгалтер.

Ми працюємо в наступному порядку:

 1. Збір інформації Аналіз та оцінка первинної документації, податкової та фінансової звітності.
 2. Аудит. Перевірка ведення та організації бухгалтерського обліку, облікової політики.
 3. Обробка даних. Вносимо інформацію до програм зі складання звітності, формування зарплатних відомостей та ін.
 4. Розрахунок податків та контроль за своєчасністю сплати. Сума податкових зобов’язань розраховується відповідно до чинного законодавства України. Сформовані платіжні доручення надсилаються підприємцю або керівнику підприємства для підпису та оплати.
 5. Створення звітів. Формування декларацій та звітів для подання до податкової служби та фондів.
 6. Підготовка до перевірки. Надання допомоги підприємцям та підприємствам у підготовці документів для контролюючих органів. Супровід процедури та компетентні відповіді на всі запитання перевіряльників.

Послуги з ведення бухобліку для приватних підприємців та підприємств

 

Підприємці Підприємства
Надання звітності Бухоблік господарських операцій
Сплата єдиного податку та ЄСВ (контроль за зміною реквізитів та ставок) Складання декларацій з податку на прибуток, ПДВ та 1-ДФ
Звірки з податковою службою Перевірка податкових накладних
Нарахування та сплата податку на доходи фізичними особами та приватними підприємцями Нарахування заробітної плати та відрахувань
Ведення книг

 

Кадровий облік
Нарахування податків/зборів та звітність за найманими співробітниками Складання звітів щодо ЄСВ, внесків до ФСС, статистична звітність
Контроль за первинною документацією Надсилання звітів в електронній формі
Надання відповідей на будь-які питання щодо поточної діяльності підприємця Консультації з податкових та бухгалтерських питань, змін у законодавстві

 

Спеціалізуємось на бухгалтерському та податковому обліку в різних галузях

У компанії «Хесторія Україна-Плюс» діє спеціальна пропозиція щодо ведення бухгалтерського та податкового обліку та надання послуг для окремих галузей та напрямків діяльності:

 • некомерційні підприємства – неприбуткові, громадські організації, благодійні фонди;
 • виробничі підприємства;
 • компанії аграрного сектора;
 • ІТ-компанії;
 • ОСББ;
 • фірми, що торгують підакцизними товарами;
 • охоронні фірми;
 • адвокати, нотаріуси;
 • медичні центри;
 • підприємства ЗЕД;
 • аптеки;
 • оптова та роздрібна торгівля;
 • кафе, ресторани, об’єкти громадського харчування;
 • бізнес у сфері будівництва;
 • транспортні перевезення;
 • ремонт обладнання, оргтехніки;
 • агенції з туризму та найму персоналу;
 • сектор альтернативної енергетики та ін.

У нас діють вигідні пропозиції на послуги бухгалтера ФОП 1, 2 та 3 групи.

Із чого складається ціна на бухгалтерські послуги?

Ціни на бухгалтерське обслуговування та бухгалтерський облік залежать від наступних аспектів:

 • вид діяльності – торгівля, виробництво, ЗЕД;
 • чисельність працівників;
 • кількість операцій та звітів;
 • система оподаткування

При зверненні фахівці компанії розрахують точну вартість послуг з бухгалтерського обліку.

Чому нас обирають?

Бухгалтерський супровід та обслуговування компанією «Хесторія Україна-Плюс» здійснюється командою професійних бухгалтерів на підставі договору. Крім розрахунку податків та складання звітності вважаємо важливими такі напрями.

 1. Оптимізація оподаткування

Приватні підприємці та компанії змушені втрачати частину доходу через неправильно обрану систему оподаткування. Бухгалтерські послуги для ФОП включають аналіз та консультації щодо вибору оптимального податкового режиму, що допомагає заощадити на обов’язкових платежах.

 1. Кадрове діловодство

Прийом працівників у штат потребує дотримання норм трудового та податкового законодавства. Це стосується не тільки щомісячних відрахувань та своєчасного подання звітності, а й оформлення прийому/звільнення, відпусток, лікарняних, індексації, нарахування доплат за переробки, святкові дні, роботу у нічний час.

У послуги бухгалтера для ФОП та юридичних осіб із найманими співробітниками входити:

 • ведення кадрового діловодства, заповнення особових карток, контроль за поданням документів для трудоустрою (з урахуванням специфіки компанії);
 • розрахунок зарплати, лікарняних, відпускних та інших доплат відповідно до чинного законодавства України;
 • розрахунок податків/зборів та контроль за своєчасною оплатою;
 • складання звітності до ПФУ, ФСС та податкової служби за наймованими співробітниками.

Довіряючи надання послуг професіоналам, ФОП або керівник компанії може бути впевненим у правильному оформленні трудових відносин.

 1. Підготовка до податкової перевірки

Візит податківців завжди не вчасно, але до нього треба бути готовим. У бухгалтерське обслуговування компаній входить попередня перевірка документації та консультації. На цьому етапі ми підкажемо як можна знайти вирішення питань, найкраще з можливих. У разі порушень з боку інспекторів ми підготуємо заперечення з метою перегляду результатів перевірки або підготуємо звернення до суду та досягнемо справедливого рішення. Забезпечимо бухгалтерське обслуговування на найвищому рівні та спокій власнику бізнесу.

ДОСВІД РОБОТИ В СФЕРАХ

Оптова, роздрібна торгівля

Аграрний сектор

ЗМІ

Рекламні агентства

Нерухомість

Готельно-ресторанний бізнес

Виробництво

ІТ-індустрія і технології

Медицина і фармацевтика

Страхування

Хімічна промисловість

Харчова промисловість

Неприбуткові, благодійні організації

Будівництво

Готельне господарство

Енергетика

Туристичний бізнес

Міжнародна торгівля

ЗАЛИШИТИ ВАШ НОМЕР І ми вам передзвонимо!