Ведення бухобліку – невід’ємна частина будь-якої сфери бізнесу. Для ФОП (фізичних осіб-підприємців) на спрощеній системі діють нескладні правила бухобліку, але з кожним роком вимоги посилюють. Змінюються закони та нормативні акти, вимоги до застосування РРО. Щоб уникнути штрафів та перевірок з боку контролюючих органів, краще довірити бухгалтерський супровід ФОП спеціалізованій компанії «Хесторія Україна-Плюс» у Києві.

Коли потрібне бухгалтерське обслуговування для ФОП (ФЛП)?

Якщо під час подання звітів буде припущено на перший погляд незначну помилку, це може загрожувати штрафом для підприємця. Несвоєчасна оплата податків та зборів також спричинить санкції. Підводне каміння є і при виборі видів діяльності – якщо підприємець у реєстраційних документах не вкаже КВЕД, за яким вестиме діяльність, це може призвести до більш серйозних штрафів.

З цими та іншими проблемами стикаються багато представників малого бізнесу в Україні. Для ведення бухгалтерії ФОП можна залучити штатного спеціаліста, але це великі витрати на заробітну плату, податки, організацію робочого місця. До того ж, немає гарантій, що фахівець раптово не звільниться, не скористається доступом до коштів підприємця і зможе якісно виконувати всі покладені функції.

Альтернатива – бухгалтерські послуги для ФОП працівниками спеціалізованої компанії. Не потрібно шукати окремого спеціаліста чи розбиратися в тонкощах бухгалтерського обліку самостійно. Компанія «Хесторія Україна-Плюс» забезпечить професійний та грамотний супровід малого бізнесу. Наші бухгалтери – дипломовані фахівці, які знають про всі зміни у законодавстві. Наша команда складається з досвідчених бухгалтерів, податкових консультантів та аудиторів.

Зверніть увагу! Нестача знань та досвіду може призвести до штрафів з боку податкової, а за надання неправдивої інформації передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність.

Ведення бухгалтерії ФОП

Компанія «Хесторія Україна-Плюс» надає бухгалтерські послуги для ФОП у Києві. Нашими клієнтами можуть стати представники малого бізнесу на спрощеній та загальній системі оподаткування, резиденти та нерезиденти України.

Для підприємців на єдиному податку без ПДВ та найманих співробітників ведення бухгалтерії ФОП здійснюється за доступною ціною. За несвоєчасне подання звітності, оплату податків з вини нашого спеціаліста несемо повну матеріальну відповідальність.

Передаючи функції бухгалтеру для ведення ФОП, ви позбавляєте себе необхідності контролю за останніми змінами законодавства. Не потрібно вникати у стандарти бухгалтерського обліку.

У послуги бухгалтера входить:

 • допомога у реєстрації та виборі податкового режиму для ФОП;
 • заповнення книги обліку доходів та витрат;
 • складання та здавання звітності до податкової та фондів;
 • нарахування заробітної плати найманим працівникам;
 • розрахунок податків;
 • організація кадрового обліку;
 • підготовка платіжних документів для сплати податків та зборів;
 • складання податкової декларації для ФОП платників ПДВ;
 • консультації щодо застосування РРО.

Для надання звітів бухгалтер ФОП використовує ліцензоване програмне забезпечення. Звіти погоджує підприємець за допомогою цифрового підпису. За таким самим алгоритмом здійснюється відправка платіжних документів. Можливість виконання всіх операцій онлайн дозволяє нам надавати бухгалтерські послуги для підприємців із Києва та будь-якого іншого регіону України.

Вартість бухгалтерського супроводу для ФОП

Компанія «Хесторія Україна-Плюс» надає комплексні послуги з бухгалтерського обслуговування малого бізнесу у Києві та Україні загалом. Бухгалтер для СПД (суб’єкта підприємницької діяльності) забезпечить:

 • своєчасне складання звітів у податкову, оплату податків, заповнення книг;
 • передачу відомостей за допомогою спеціального програмного забезпечення;
 • повну конфіденційність;
 • дотримання норм трудового законодавства для підприємців із найманими працівниками;
 • вичерпні консультації фахівців з будь-яких питань оподаткування та бухгалтерського обліку;
 • супровід перевірок з боку контролюючих органів;
 • допомогу у отриманні виписок, довідок.

Вартість послуг бухгалтера для ФОП залежить від таких факторів:

 • системи оподаткування (єдиний податок, загальна система, платник ПДВ);
 • наявності/відсутності найманих працівників;
 • кількість господарських операцій.

Ми розробили пакетні пропозиції бухгалтерських послуг для підприємців 1, 2, 3 групи єдиного податку, платників ПДВ та малого бізнесу з найманими співробітниками. В Україні діють доступні ціни на послуги бухгалтера ФОП. Бухгалтерським супроводом бізнесу займаються досвідчені фахівці, котрі уважно стежать за змінами в українському законодавстві.

Пропонуємо такі варіанти ведення бухгалтерії ФОП:

 1. Відправлення звітів та сплата податків. Надаємо послуги зі складання звітності та підготовки платіжних документів для ФОП. Наші фахівці  надають консультації з бухгалтерського обліку та оформлення господарських операцій.
 2. Консультації. Надаємо професійні консультації щодо вибору системи оподаткування, видів підприємницької діяльності з КВЕД, нарахування та сплати податків, подання звітів, застосування РРО/ПРРО, нарахування заробітної плати.
 3. Комплексне обслуговування. Послуги бухгалтера для ФОП включають повний супровід у питаннях бухгалтерського обліку – подання звітності, проведення господарських операцій, оформлення найманих працівників, супровід перевірок з боку податкової та інших контролюючих органів.

Компанія «Хесторія Україна-Плюс» гарантує повну конфіденційність. Є можливість вибору бухгалтера з ведення ФОП із команди найкращих фахівців. Ви можете делегувати функції нашим фахівцям та спокійно займатися бізнесом. В Україні діють доступні ціни на послуги бухгалтера для ФОП.

Забезпечимо економію коштів з допомогою оптимізації оподаткування, мінімізації витрат на штатного бухгалтера. З компанією «Хесторія Україна-Плюс» підприємці можуть вести бізнес, не переживаючи про санкції, перевірки та блокування рахунків.

ДОСВІД РОБОТИ В СФЕРАХ

Оптова, роздрібна торгівля

Аграрний сектор

ЗМІ

Рекламні агентства

Нерухомість

Готельно-ресторанний бізнес

Виробництво

ІТ-індустрія і технології

Медицина і фармацевтика

Страхування

Хімічна промисловість

Харчова промисловість

Неприбуткові, благодійні організації

Будівництво

Готельне господарство

Енергетика

Туристичний бізнес

Міжнародна торгівля

ЗАЛИШИТИ ВАШ НОМЕР І ми вам передзвонимо!