У компанії будь-яких розмірів веденням бухгалтерського обліку зазвичай займається фахівець. Він може працювати в штаті або надавати послуги тільки по потребі. Керівництво компанії самостійно вибирає оптимальний варіант співпраці для себе. Великою популярністю користується бухгалтерський аутсорсинг. Це зручно, вигідно і якісно.

Якщо маленька компанія не хоче витрачатися на фахівця і намагається справлятися самостійно, то її чекає виплата численних штрафів після кількох перевірок співробітниками державних органів. Щоб бізнес зростав, необхідно організувати професійне бухгалтерське обслуговування, на нього встановлена ​​вигідна вартість.

Переваги бухгалтерського аутсорсингу

З кожним роком аутсорсинг бухгалтерських послуг стає все більш затребуваним. Такий хід допомагає оптимізувати і поліпшити бізнес-процеси, зменшити трудовитрати і підвищити логістику фірми. Експерт займеться обліком, підготовкою звітів, підрахунком заробітних плат, витрат, фінансовим планом на наступний квартал і підкаже, як компанія може заробити більше і на чому у неї вийде заощадити. Причому всі ці послуги будуть надані віддалено, що робить пропозицію ще більш вигідною. Спеціаліст за невелику суму надасть весь необхідний функціонал.

Детальніше про послуги бухгалтера на аутсорсингу

Аутсорсинг бухгалтерського обліку розглядає питання будь-якої складності, незалежно від того, з якими обсягами продажів стикається фірма. Навіть якщо це маленька компанія, яка реалізує невелику кількість товару і не може знайти постійних клієнтів, замовляти віддалене бухгалтерське обслуговування все одно потрібно, щоб уникнути проблем з податковою.

Гарантовані такі послуги:

  • консультація;
  • збір документів;
  • складання звітів;
  • нарахування заробітної плати;
  • аналіз витрат і прибутку.

Практика показує, що через найм штатного фахівця з фінансів компанія втрачає близько 20% свого бюджету на наступний рік, оскільки доводиться постійно виплачувати ставку, незважаючи на те, що співробітник може виконувати роботу раз на місяць.

Переваги співпраці з нами

Наша компанія пропонує професійний бухгалтерський супровід в Києві за вигідною ціною. Ви можете звернутися за допомогою в будь-який час. Можливо одноразове або постійне співробітництво. Фахівці вищої кваліфікації щодня пропонують ведення бухгалтерії та аутсорсинг.

ДОСВІД РОБОТИ В СФЕРАХ

Оптова, роздрібна торгівля

Аграрний сектор

ЗМІ

Рекламні агентства

Нерухомість

Готельно-ресторанний бізнес

Виробництво

ІТ-індустрія і технології

Медицина і фармацевтика

Страхування

Хімічна промисловість

Харчова промисловість

Неприбуткові, благодійні організації

Будівництво

Готельне господарство

Енергетика

Туристичний бізнес

Міжнародна торгівля

ЗАЛИШИТИ ВАШ НОМЕР І ми вам передзвонимо!