Бухгалтерськими послугами на аутсорсингу користуються представники різних сфер бізнесу в Україні, оскільки це надійно та вигідно. Передача допоміжних функцій компанії на аутсорсинг забезпечить мінімізацію витрат та зниження податкових ризиків. Аутсорсингова компанія «Хесторія Україна-Плюс» надає бухгалтерські послуги у Києві. Ми обслуговуємо малий, середній та великий бізнес.

Що таке бухгалтерський аутсорсинг

Делегування функцій бухгалтерського обліку – це аутсорсинг. Усі функції бухобліку виконує спеціалізована фірма виходячи з договору. До переліку аутсорсингових послуг входить ведення бухгалтерії, податкового обліку, складання звітності, оптимізація оподаткування та взаємодія з податковою. Іншими словами, бухгалтерський облік на аутсорсингу – це комплексний бухгалтерський супровід усіх операцій сторонньою організацією.

ТАРИФИ НА БУХГАЛТЕРСЬКІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ НА 2023 рік

Всі Тарифні пакети включають: Повний бухгалтерський облік, в тому числі: облік господарських операцій в ПЗ (1С або BASS), надання базових усних консультацій з питань оподаткування та обліку, складання первинних документів (рахунків-фактур, видаткових накладних, актів виконаних робіт, товарно-транспортних накладних).

ТАРИФНІ ПАКЕТИ ЦІНА, грн.
МІНІМАЛЬНИЙ  –  до 10 бухгалтерських операцій на місяць 2 000,00
БАЗОВИЙ  –   від 11 до 30 бухгалтерських операцій на місяць 4 000,00
КЛАСИЧНИЙ – від 31 до 60 бухгалтерських операцій на місяць 5 500,00
УНІВЕРСАЛЬНИЙ – від 61 до 100 бухгалтерських операцій на місяць 7 000,00
ОПТИМАЛЬНИЙ  – від 101 до 150 бухгалтерських операцій на місяць 8 500,00
ОПТИМАЛЬНИЙ ПЛЮС – від 151 до 200 бухгалтерських операцій на місяць 10 000,00
БІЗНЕС –  від 201 до 300 бухгалтерських операцій на місяць 12 000,00
БІЗНЕС ПЛЮС –  від 301 до 400 бухгалтерських операцій на місяць 14 000,00
кожні наступні сто операцій збільшують вартість пакета на 2000,00 грн.
ДОДАТКОВІ бухгалтерські послуги поза тарифними пакетами:
Розрахунок заробітної плати/одна особа:
-від 1 до 5 осіб
-від 6 до 10 осіб
-від 11 до 20 осіб
-більше 21 осіб
450,00
400,00
300,00
Договірна

Вартість для платників ПДВ формується на підставі базових тарифних пакетів, збільшених на 30%.

Зовнішньо-економічна діяльність: імпорт, експорт товарно-матеріальних цінностей (надалі ТМЦ) збільшує вартість тарифних пакетів на 20 %; надання послуг нерезиденту або отримання послуг від нерезидента, наявність валютних залишків, рухів валютних коштів збільшує вартість тарифних пакетів на 15 %. Якщо Замовник одночасно провадить операції з експорту, імпорту ТМЦ та/або отримає, надає послуги нерезиденту, від нерезидента, має в наявності валютні залишки, рух валютних коштів – для розрахунку вартості послуг застосовується один з коефіцієнтів, пов’язаних з зовнішньо-економічною діяльністю, той що є найбільшим.

Вартість Тарифних пакетів для підприємств з виробничою діяльністю збільшується на 20%, з будівництвом – на 25 %.

Вартість Тарифних пакетів для юридичних осіб, що провадять роздрібну торгівлю або оптову торгівлю із застосуванням РРО, або тих, що торгують підакцизними товарами збільшується на 20%.

У разі, якщо грошовий обіг або сума реалізації Клієнта перевищує 40 мільйонів гривень за попередній календарний рік – вартість тарифів збільшується на 25%.

Бухгалтерська операція – відображена в 1С операція, на основі одного первинного документу (акт, накладна, платіж, податкова накладна, та ін.).

ТАРИФИ НА БУХГАЛТЕРСЬКІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ (ФОП) на 2023 рік

п. п.

ОПИС ПОСЛУГ

ЦІНА ЗА МІСЯЦЬ, грн.

1.

ФОП першої та другої групи, без найманих працівників

700,00

2.

ФОП третьої групи, без найманих працівників

1000,00

3.

ФОП загальна система , ФОП з ПДВ

Ціна договірна

4.

Розрахунок заробітної плати/один найманий працівник

Нарахування заробітної плати, відпустки, лікарняні, компенсації за невикористану відпустку, складання та подача до контролюючих органів Об’єднаної звітності з ЄСВ, ВЗ та ПДФО за найманих осіб та Повідомлення про прийняття працівника на роботу. При кількості працівників від 5 – ціна зменшується.

 

500,00

5.

Кадрові послуги/один чоловік (особова картка, трудовий договір письмовий, консультування по заповненню трудових книжок та по складанню Журналу обліку трудових книжок, штатного розпису, ведення табелю робочого часу). При кількості працівників від 7 – ціна зменшується.

400,00

Штатний бухгалтер або бухгалтерський аутсорсинг

Штатний бухгалтер крім проведення операцій та складання звітності, повинен відстежувати всі зміни законодавства. Бухгалтер у штаті завжди знаходиться на робочому місці і це, безумовно, зручно для керівника, але не завжди це свідчить про те, що бухгалтерія ведеться правильно і звіти здаються вчасно.

У штатного бухгалтера можуть бути складнощі у роботі з програмами. Не рідкість – недбале ставлення до роботи. Ускладнюється стан справ неможливістю керівника перевірити ведення бухгалтерського обліку. У сукупності ці фактори несуть великі ризики для компанії, зокрема раптове звільнення бухгалтера без передачі документації та доступу до програм. У разі накладення штрафів за неправильне ведення бухобліку притягти бухгалтера до відповідальності досить складно.

Водночас прийом спеціаліста до штату тягне за собою безліч фінансових витрат:

 • виплата заробітної плати;
 • оплата податків та відрахувань;
 • організація робочого місця;
 • оплата послуг аудитора;
 • придбання програмного забезпечення;
 • оплата за підписки та семінари

Від якісної роботи штатного бухгалтера залежить фінансове благополуччя компанії. Насправді керівники бізнесу що неспроможні перевірити бухгалтера належним чином, через роки дізнаються про штрафи чи недоліки у бухгалтерії. Вимоги до бухгалтера зводяться до простого – своєчасне складання звітів, але які саме цифри вказані у цих звітах керівники не знають і перевірити не можуть.

Аутсорсинг бухгалтерського обліку перевіреною компанією – це можливість побачити реальну картину за фінансовими результатами, застерегти від непередбачених витрат та штрафів. Послуги аутсорсингу бухгалтерії надаються у межах договору.

Послуги бухгалтера на аутсорсі для бізнесу у Києві

Серед управлінських трендів передача бухгалтерії на аутсорсинг. Це пояснюється високою кваліфікацією у сфері бухгалтерії працівників аутсорсингової компанії, знанням останніх змін у законодавстві у різних сферах бізнесу.

Вигода, яку можна отримати, передаючи бухгалтерію на аутсорсинг у «Хесторія Україна-Плюс»:

 1. Ви передаєте бухгалтерський облік на аутсорсинг компанії, що складається з команди досвідчених бухгалтерів, кадровиків, юристів та податкових консультантів.
 2. Підставою виступає договір, все чесно та прозоро. Компанія несе матеріальну відповідальність за помилки.
 3. Професіоналізм фахівців із бухгалтерського обліку гарантовано аутсорсинговою компанією. Це репутація фірми, тому вся команда проходить відбір та щорічно підвищує кваліфікацію.

В аутсорсинговій бухгалтерській компанії «Хесторія Україна-Плюс» кожен спеціаліст перед прийомом на роботу проходить усне та письмове тестування. Додатково навчаємо та розширюємо професійні навички бухгалтерів з аутсорсингу.

 

Переваги аутсорсингу бухгалтерії в нашій компанії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Компанія «Хесторія Україна-Плюс» знаходиться в Києві, в рамках аутсорсингу бух послуг проводить експрес-аудит організацій, за результатами якого визначаємо помилки у бухобліку, оподаткуванні та кадровому обліку. Після передачі бухгалтерії на аутсорсинг нашої компанії ми забезпечимо:

 • оптимізацію оподаткування;
 • правильну організацію податкового та бухгалтерського обліку;
 • зниження витрат на забезпечення штатного спеціаліста, оплату податків та оренду офісу;
 • ведення фінансового та управлінського обліку;
 • приведення у відповідність кадрової документації;
 • економію на купівлі бухгалтерських програм та їх обслуговування.

Аутсорсингові бухгалтерські послуги від компанії «Хесторія Україна-Плюс» забезпечать:

 • заощадження коштів за рахунок вибору оптимального податкового режиму;
 • оплату не за час, проведений в офісі, а за реальний результат;
 • повну відповідальність за несвоєчасне надсилання звітності з вини бухгалтера;
 • супровід та компетентну допомогу при перевірках з боку податкової та інших контролюючих органів

Аутсорсинг бухгалтерських послуг організацій можна довірити компанії «Хесторія Україна-Плюс». У нас працюють досвідчені бухгалтери, кадровики та юристи. Надаємо разові послуги та аутсорсинг бухгалтерського обліку на постійній основі. Ви можете довірити аутсорсинг бухобліку професіоналам та приділяти більше уваги бізнес-процесам Вашої компанії.

ДОСВІД РОБОТИ В СФЕРАХ

Оптова, роздрібна торгівля

Аграрний сектор

ЗМІ

Рекламні агентства

Нерухомість

Готельно-ресторанний бізнес

Виробництво

ІТ-індустрія і технології

Медицина і фармацевтика

Страхування

Хімічна промисловість

Харчова промисловість

Неприбуткові, благодійні організації

Будівництво

Готельне господарство

Енергетика

Туристичний бізнес

Міжнародна торгівля

ЗАЛИШИТИ ВАШ НОМЕР І ми вам передзвонимо!