Нарахування та сплата податків є невід’ємною складовою діяльності будь-якого підприємства. Податковий аудит передбачає ретельну перевірку податкової звітності тієї чи іншої компанії. Це проводиться з метою визначення та усунення помилок і невідповідностей, які можуть виникнути в процесі складання бухгалтерської або фінансової звітності.

Перевірка складання податкової звітності дає можливість підприємству виявити невідповідності в веденні обліку та своєчасно виправити помилки. При цьому виявляються не тільки приховані недоплати, але і переплати податків. В результаті, оцінка нарахування та сплати податків знижує податкові ризики до прийнятного рівня та зменшує розмір суми штрафних санкцій. Враховуючи норми Податкового Кодексу України, після виявлення податковим інспектором невідповідностей і помилок, підприємство зобов’язане сплатити штраф у розмірі 25-75% від несплачених податків. Але якщо виправити помилки до приходу інспектора – потрібно буде виплатити суму штрафу в розмірі лише 3-5% від недоплачених податкових зобов’язань.

Складання бухгалтерської звітності є обов’язком кожної організації. Наші фахівці не тільки простежать за тим, щоб у розрахунках не було помилок, але й допоможуть в оптимізації оподаткування Вашої компанії з метою уникнення зайвих податків. Таким чином, проведення перевірки нарахування сплати податків професіоналами дає Вам можливість не тільки своєчасно отримувати необхідну допомогу, але й підвищувати ефективність діяльності підприємства, уникаючи істотних витрат.

ДОСВІД РОБОТИ В СФЕРАХ

Оптова, роздрібна торгівля

Аграрний сектор

ЗМІ

Рекламні агентства

Нерухомість

Готельно-ресторанний бізнес

Виробництво

ІТ-індустрія і технології

Медицина і фармацевтика

Страхування

Хімічна промисловість

Харчова промисловість

Неприбуткові, благодійні організації

Будівництво

Готельне господарство

Енергетика

Туристичний бізнес

Міжнародна торгівля

ЗАЛИШИТИ ВАШ НОМЕР І ми вам передзвонимо!