Послуги зі здачі нульової звітності

Навіть якщо фізична або юридична особа не займається ніякою фінансовою, комерційною, виробничою діяльністю, для підтвердження цього факту йому потрібно надавати нульовий звіт в податкову. Підприємець або компанія подає відповідний документ сезонно або під час зупинки своєї діяльності з якої-небудь причини. Складанням паперів повинен займатися експерт. У нашій компанії передбачена здача нульової звітності, ціна встановлена вигідна.

Детальніше про нульову звітність

Надається нульова бухгалтерська звітність в разі, якщо юридична або фізична особа працює сезонно, тимчасово призупиняє діяльність, тільки отримала схвалення на реєстрацію бізнесу, і робота компанії ще не почалася. Відсутність доходів не виключає подачу звітності, згідно з чинним законодавством. До тих пір, поки підприємницька діяльність не завершиться, потрібно вести безперервний облік фінансів.

Переваги звернення до фахівців з аутсорсингу:

  • своєчасна подача документів;
  • відсутність проблем з податковою;
  • професійний підхід;
  • економія за зарплатою штатного працівника.

Професійний бухгалтер проаналізує діяльність клієнта і складе звіт, згідно з установленими нормами.

Переваги співпраці з нашою компанією

Якщо вам потрібна своєчасна та якісна підготовка нульової звітності, то звертайтеся за послугою в нашу професійну компанію. Ми працюємо з представниками як малого, так і великого бізнесу. Розглядаються всі варіанти співпраці. Встановлюємо на свої послуги вигідну вартість. Аутсорсинг – це ваша можливість заощадити на оплаті праці бухгалтера і при цьому отримати результат в кращому вигляді. Оперативно вирішуємо будь-які фінансові питання і допомагаємо зі складанням звітів.

ДОСВІД РОБОТИ В СФЕРАХ

Оптова, роздрібна торгівля

Аграрний сектор

ЗМІ

Рекламні агентства

Нерухомість

Готельно-ресторанний бізнес

Виробництво

ІТ-індустрія і технології

Медицина і фармацевтика

Страхування

Хімічна промисловість

Харчова промисловість

Неприбуткові, благодійні організації

Будівництво

Готельне господарство

Енергетика

Туристичний бізнес

Міжнародна торгівля

ЗАЛИШИТИ ВАШ НОМЕР І ми вам передзвонимо!