Будь-яка документація дійсна тільки в межах держави, яка її видала. Часто виникають ситуації, коли необхідно зробити так, щоб певні папери мали юридичну силу за межами країни (наприклад, влаштовуючись на роботу закордоном, у вас можуть вимагати диплом або довідку про несудимість). Для спрощеної легалізації документів в зарубіжних країнах використовується спеціальний штамп – апостиль. Він дійсний у державах, де діє Гаазька конвенція.

Особливості легалізації документів

Для людей, які вирушили з якихось причин закордон, апостилювання документів є обов’язковою процедурою. Апостиль на іноземні документи потрібен у разі їх використання на території України. Таким чином можна підтвердити юридичну силу важливих паперів, уникнувши тривалого процесу легалізації.

Апостиль ставиться на наступну документацію:

  • свідоцтво про народження;
  • документи про отримання освіти (дипломи, сертифікати);
  • доручення;
  • свідоцтво про шлюб та інші цінні папери.

На відміну від консульської легалізації проставлення апостиля не займає багато часу, при цьому має таку ж юридичну силу. Узаконити папери можна в державних органах, але набагато простіше і швидше звернутися за допомогою в нашу компанію.

Замовляйте послугу апостилювання вигідно в «Хесторія Україна-Плюс»

Співпрацюючи з компанією «Хесторія Україна-Плюс», ви отримуєте юридичні послуги на найвищому рівні. Фахівці нашої фірми підготують і подадуть документи для легалізації, а також сплатять адміністративні збори. Ми ретельно контролюємо процес виконання апостилювання відповідними організаціями, а після його завершення надамо готовий документ. У нас можна замовити апостиль в Києві та інших регіонах України за прийнятною ціною. Більше не треба витрачати час на оформлення паперів. Надайте цю справу професіоналам і отримаєте необхідний документ з максимальною вигодою.

ДОСВІД РОБОТИ В СФЕРАХ

Оптова, роздрібна торгівля

Аграрний сектор

ЗМІ

Рекламні агентства

Нерухомість

Готельно-ресторанний бізнес

Виробництво

ІТ-індустрія і технології

Медицина і фармацевтика

Страхування

Хімічна промисловість

Харчова промисловість

Неприбуткові, благодійні організації

Будівництво

Готельне господарство

Енергетика

Туристичний бізнес

Міжнародна торгівля

ЗАЛИШИТИ ВАШ НОМЕР І ми вам передзвонимо!