Кожна людина має право на вільне пересування. При цьому правове регулювання імміграції та еміграції є складним процесом, у нюансах якого професійно орієнтується лише юрист у міграційних справах. Зверніться до компанії «Хесторія Україна-Плюс» і ми надамо консультацію юриста з міграційних питань іноземцям, які планують короткострокове перебування в Україні, а також нерезидентам, які бажають отримати ВНЖ, ПМП чи громадянство.

Міграційне право є окремою галуззю юриспруденції. Саме воно регламентує відносини між державою та громадянами під час територіального переміщення всередині та за межами країни. Чинним законом суворо обмежуються часові межі перебування іноземців на території України. Щоб уникнути непередбачених ситуацій, замовте консультацію з міграційних питань у компанії «Хесторія Україна-Плюс». Наші юристи з питань міграції докладно розкажуть про такі нюанси:

 • які документи необхідно зібрати для оформлення ВНП, ПМП, отримання громадянства;
 • скільки часу займе оформлення ВНП, ПМП, громадянства;
 • з якими держорганами доведеться взаємодіяти;
 • як оформити візу.

Наші юристи з міграційних питань подадуть адвокатські запити та за потреби представлятимуть Ваші інтереси у Державній міграційній службі України, Центрі зайнятості тощо. Ми знайдемо оптимальні варіанти вирішення питань міграції.

Консультація юриста з міграційних питань

Туристичні поїздки не вимагають особливих дозволів на перебування в певній країні, але в деяких випадках може знадобитися віза. Для її оформлення зверніться до компанії «Хесторія Україна-Плюс». Наші юристи з міграційних справ підготують пакет документів для подання до візового центру, щоб Ви безперешкодно отримали візу. Якщо Ви вирішили виїхати з України до іншої країни на постійне місце проживання, обов’язково скористайтесь послугами нашого юриста з питань міграції, який допоможе:

 • скласти заяву, щоб отримати дозвіл на виїзд на постійне місце проживання до іншої держави;
 • зняти Вас із реєстрації за поточним місцем проживання;
 • отримати довідку, що підтверджує відсутність заборгованостей із податкових зборів;
 • оформити згоду родичів для імміграції особи віком менше 16 років;
 • представити Ваші інтереси у суді;
 • зняти Вас з військового обліку;
 • закрити ФОП.

Юридичні консультації з міграційних питань у компанії «Хесторія Україна-Плюс» надаються не лише громадянам України, а й іноземцям. Нашим юристам у міграційних справах можна доручити:

 • оскарження дії чи бездіяльності компетентних державних органів;
 • допомога в отриманні ВНП, ПМП, громадянства;
 • реєстрацію та супровід бізнесу нерезидентів;
 • допомога в отриманні податкового номера для іноземця;
 • підготовка документів для законного перебування в країні;
 • оформлення реєстрації (прописки) в Україні іноземцю
 • допомога в отриманні дозволу на працевлаштування у відповідних державних органах;
 • супровід укладання або розірвання шлюбу.

Консультація юриста з питань міграції (отримання громадянства чи посвідки на проживання в Україні) знадобиться як за стандартної процедури оформлення, так і при виникненні спору з міграційною службою. Скористайтеся послугами юриста з міграційних питань у компанії ≪Хесторія Україна-Плюс≫. Юрист вивчить Вашу ситуацію та запропонує ефективні способи вирішення питань міграції. Консультацію з міграційних справ у нас можна отримати не лише очно, а й по телефону.

Судовий порядок вирішення міграційних спорів

Юридична консультація з питань міграції знадобиться у разі порушення Ваших прав міграційною службою або іншими державними органами. Юрист у міграційних справах правильно підготує документи для звернення до суду та встановить факти, які мають юридичне значення. Наприклад, наявність родинних зв’язків між іноземцем та громадянами держави, в якій він хоче залишитись, є вагомою причиною для отримання першим громадянства у спрощеному порядку. У правових суперечках є безліч «підводних каменів», виявити які під силу лише досвідченому юристу у міграційних справах.

При вирішенні деяких правових суперечок можна уникнути подання позову до суду. Один із варіантів 1 офіційна скарга до ДМСУ. При цьому особі, права якої було порушено, необхідно заручитися підтримкою юриста у міграційних справах.

Компанія ≪Хесторія Україна-Плюс≫ надає правову допомогу з питань імміграції та еміграції за вигідною ціною. Ми завжди стоїмо на стороні своїх клієнтів та професійно вирішуємо складні завдання. Наші юристи нададуть професійну консультацію щодо міграційних справ, допоможуть Вам уникнути пов’язаних з імміграцією та еміграцією суперечок, а також захистять Вас у суді.

ДОСВІД РОБОТИ В СФЕРАХ

Оптова, роздрібна торгівля

Аграрний сектор

ЗМІ

Рекламні агентства

Нерухомість

Готельно-ресторанний бізнес

Виробництво

ІТ-індустрія і технології

Медицина і фармацевтика

Страхування

Хімічна промисловість

Харчова промисловість

Неприбуткові, благодійні організації

Будівництво

Готельне господарство

Енергетика

Туристичний бізнес

Міжнародна торгівля

ЗАЛИШИТИ ВАШ НОМЕР І ми вам передзвонимо!