Послуги адвоката і юриста з податкових питань

Адвокат і юрист в сфері податкових спорів – фахівець, допомагає вирішити питання в сфері оподаткування. Фахівці компанії «Хесторія Україна-плюс» постійно взаємодіють з податковими органами, мають величезний досвід в цій сфері, мають в своєму розпорядженні актуальною інформацією в сфері оподаткування і завжди в курсі всіх змін, що відбуваються в ній. Якщо вам необхідна кваліфікована консультація податкового юриста, обов’язково звертайтеся до нас, і ми зробимо все можливе, щоб допомога в рішенні навіть найскладніших суперечок.

Консультація юриста по податках

У сучасному законодавстві України постійно відбуваються зміни, встежити за якими простим обивателям досить складно. Наші адвокати та юристи з податкових спорів постійно знаходяться в центрі подій, знають усі тонкощі, закони і нюанси оподаткування. Є безліч ситуацій, в яких не обійтися без юридичної консультації. Наприклад, коли в відношенні компанії починається поза- або планова податкова перевірка, приходять запити з податкових органів, донараховують зобов’язання або штрафні санкції.

Крім того, наші фахівці допоможуть в питанні вибору найбільш оптимальної моделі ведення бізнесу з точки зору оподаткування. Адвокат і юрист з податкових питань в обов’язковому порядку враховує всі проблеми, з якими можуть зіткнутися підприємці в сьогоденні і майбутньому, а також робить все, щоб їх уникнути.

Наші послуги

Фахівці нашої компанії допоможуть у вирішенні податкових питань, в тому числі:

  • підготовка до податкових перевірок;
  • аналіз роботи компанії та виявлення «слабких» місць в податковому обліку;
  • розробка схеми оподаткування.

При необхідності ми проведемо аудиторську перевірку первинної документації, щоб виявити недоліки і можливі порушення. Надаємо повний супровід при підписанні актів, складених за результатами податкових перевірок. При необхідності – підготуємо заперечення на акт і оскаржимо результати. Також в переліку послуг – захист платника податків та його прав в судах різних інстанцій.

Якщо вам необхідна професійна консультація юриста по податках, звертайтеся в нашу компанію за вказаними телефонами або заповніть онлайн заявку, наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом. Вартість послуг визначається в індивідуальному порядку, залежно від складності ситуації та обсягу передбачуваної роботи. Позитивні результати та повна конфіденційність клієнтів гарантовані!

ДОСВІД РОБОТИ В СФЕРАХ

Оптова, роздрібна торгівля

Аграрний сектор

ЗМІ

Рекламні агентства

Нерухомість

Готельно-ресторанний бізнес

Виробництво

ІТ-індустрія і технології

Медицина і фармацевтика

Страхування

Хімічна промисловість

Харчова промисловість

Неприбуткові, благодійні організації

Будівництво

Готельне господарство

Енергетика

Туристичний бізнес

Міжнародна торгівля

ЗАЛИШИТИ ВАШ НОМЕР І ми вам передзвонимо!