Консультації юристів зі спадщини
Оформити спадок не так просто, як може здатися на перший погляд. Якщо хочете зробити все правильно, не витративши свого часу, слід в обов’язковому порядку скористатися послугами фахівця. Якщо необхідна допомога або консультація у спадок, обов’язково звертайтеся в нашу компанію «Хесторія Україна-Плюс» в Києві. Наші юристи нададуть консультації та допоможуть в оформленні законних прав на спадщину, а також зроблять все, щоб в майбутньому були виключені будь-які негативні юридичні наслідки.

Нюанси оформлення спадщини
Фахівці нашої компанії, займаються спадковими справами в Україні та надають всебічні юридичні послуги в даній сфері – від захисту інтересів клієнтів в спадкових спорах до збору документів, які необхідні, щоб оформити спадщину.

Порядок оформлення спадщини передбачає кілька важливих етапів.

  • Відкривається спадкову справу. Це робить як державний, так і приватний нотаріус за місцем проживання спадкодавця або там, де знаходиться успадковане нерухоме майно.
  • Подаються заяви. Всі вони повинні бути нотаріально завіреними.
  • Визначається спадкова маса. На цьому етапі також проводиться ретельна перевірка реєстрації майна за заповітом.
  • Видача свідоцтва. Офіційний документ, який підтверджує право власності спадкоємця.
  • Реєструються права власності в Держреєстрі.
  • Що стосується земельних ділянок, то в оформленні успадкування є свої нюанси. У переліку обов’язкових документів повинен бути документ з кадастровим номером на земельну ділянку.
  • Всі ці тонкощі і особливості знає наш юрист з питань спадщини. Він допоможе Вам зібрати необхідний пакет документів, допомогти скласти заяву про вступ у спадок і подати його до відповідних органів.

Перелік послуг
Після вашого звернення, юрист у спадок компанії «Хесторія Україна-Плюс» проведе всебічний юридичний аналіз ситуації, щоб визначити, яким чином клієнту найкраще допомогти з вступом у спадок.
Ми надамо практичні рекомендації про те, як краще вчинити в ситуаціях, коли в спадок дістається не тільки майно, а й борги спадкодавця. Наші фахівці допоможуть організувати зустріч з нотаріусом для прийняття спадщини, допоможуть правильно оформити заповіт, а також вирішити конфлікти, пов’язані зі спадщиною, в тому числі в судовому порядку.

Також ми займаємося:

  • оскарженням будь-яких дій / бездіяльності нотаріуса в суді;
  • захистом прав на спадщину;
  • забезпеченням повного супроводу процедури отримання спадщини і так далі.

На послуги з оформлення спадщини ціна визначається в індивідуальному порядку і залежить від різних чинників, в тому числі складності ситуації. Вартість послуг «під ключ» фіксована, визначається на початковому етапі співробітництва і передбачає, що наші фахівці будуть вести вашу справу від початку до кінця.
Щоб скористатися нашими послугами, звертайтеся за вказаними на сайті телефонами або залиште онлайн заявку, щоб наші фахівці змогли зв’язатися з вами в найкоротші терміни і своєчасно зібрати і подати відповідні документи до компетентних органів.

ДОСВІД РОБОТИ В СФЕРАХ

Оптова, роздрібна торгівля

Аграрний сектор

ЗМІ

Рекламні агентства

Нерухомість

Готельно-ресторанний бізнес

Виробництво

ІТ-індустрія і технології

Медицина і фармацевтика

Страхування

Хімічна промисловість

Харчова промисловість

Неприбуткові, благодійні організації

Будівництво

Готельне господарство

Енергетика

Туристичний бізнес

Міжнародна торгівля

ЗАЛИШИТИ ВАШ НОМЕР І ми вам передзвонимо!