Консультація юриста по нерухомості і земельних питань в Україні

Нерухомість набувають, отримують у спадок, продають, дарують, орендують. Нерідко вона стає предметом суперечок. В таких ситуаціях не обійтися без допомоги фахівця. Щоб всі операції пройшли гладко, в обов’язковому порядку потрібна юридична консультація по нерухомості і земельних питань. Фахівці нашої компанії «Хесторія Україна-Плюс» допоможуть швидко оформити угоди, пов’язані з продажем, купівлею або даруванням нерухомого майна та земельних ділянок.

Перелік послуг юриста по нерухомості

Наш юрист з нерухомості (Київ та Київська область) є висококваліфікованим фахівцем, який готовий надати всебічну підтримку і супровід угод з нерухомістю. Ми допоможемо в рамках закону:

 • оформити або розірвати договори оренди;
 • купити / продати нерухоме майно;
 • зареєструвати права власності;
 • придбати житло з частковим правом власності;
 • купити / продати / орендувати земельні ділянки;
 • оформити спадщину;
 • зняти арешт з нерухомого майна
 • перевірити забудовника і так далі.

Консультація юриста із земельних питань в Україні – ще один пріоритетний напрямок діяльності нашої компанії. На основі наданих документів, фахівець проведе необхідну перевірку і надасть консультацію, допоможе правильно скласти документи, письмові угоди, оформити необхідні довідки. При необхідності – допоможе зібрати пакет документів для звернення до суду.

Юридичний супровід із земельних питань

Юрист із земельних питань нашої компанії має величезний досвід роботи в даній сфері. Кожен клієнт може розраховувати на індивідуальний підхід і професійне рішення будь-якого питання, пов’язаного з нерухомістю чи земельним ділянками.
У нашій компанії відбувається постійне відстежування актуальною і нової інформації, яка стосується змін в законодавстві. Під час роботи фахівці керуються не тільки діючими законами, а й судовою практикою. Будь-яка проблема вирішується швидко і якісно.
Серед головних переваг компанії «Хесторія Україна-плюс».

 1. Високий професіоналізм співробітників. Багаторічний реальний досвід допомагає оперативно приймати рішення і відстоювати права кожного клієнта.
 2. Повна конфіденційність. Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на безпеку і конфіденційність даних, вони ні в якому разі не передаються третім особам.
 3. Прийнятна вартість послуг. Ціна розраховується в індивідуальному порядку і залежить від роботи, яку належить виконати фахівця, а також від складності ситуації.

Якщо маєте потребу в професійній допомозі та юридичному супроводі або консультації в Києві, Дніпрі, а також по всій Україні, звертайтеся за вказаними телефонами. Також можете залишити онлайн заявку на сайті, щоб наші фахівці зв’язалися з вами найближчим часом.

ДОСВІД РОБОТИ В СФЕРАХ

Оптова, роздрібна торгівля

Аграрний сектор

ЗМІ

Рекламні агентства

Нерухомість

Готельно-ресторанний бізнес

Виробництво

ІТ-індустрія і технології

Медицина і фармацевтика

Страхування

Хімічна промисловість

Харчова промисловість

Неприбуткові, благодійні організації

Будівництво

Готельне господарство

Енергетика

Туристичний бізнес

Міжнародна торгівля

ЗАЛИШИТИ ВАШ НОМЕР І ми вам передзвонимо!