Бухгалтерський консалтинг від компанії “Хесторія Україна – Плюс” і його основні переваги

Бухгалтерский консалтинг

Бухгалтерський консалтинг – це консультація або ряд консультацій, спрямованих на здійснення грамотного інформування клієнтів з питань бухгалтерського і податкового обліку фахівцями високого рівня в області бухгалтерського обліку, аудиту та податкового законодавства.

Послуги бухгалтерського консалтингу, що надаються фахівцями нашої компанії, є дуже актуальними на сьогоднішній день для малих, середніх і великих підприємств.
Дані послуги надають фахівці компанії “Хесторія Україна”, мають тривалий досвід роботи в сфері бухгалтерського обліку та аудиту.

Крім бухгалтерського консалтингу, ми надаємо і ряд інших послуг в області бухгалтерського обліку, а саме: ведення бухгалтерського обліку юридичних та фізичних осіб (бухгалтерський аутсорсинг), аудит фінансової звітності підприємства та бухгалтерського обліку, відновлення бухгалтерського обліку підприємства за будь-який період.У чому ж перевага бухгалтерського консалтингу?
Вірними відповідями буде наступне:
Після проведення консультацій у фахівців компанії “Хесторія Україна» ви позбавите себе і своє підприємство від помилкових дій, а надалі і штрафів.
Після консультації ваш бухгалтер придбає впевненість, в своїх діях, а під час податкової перевірки, зможе аргументовано захистити свої позиції.
Отримання актуальної інформації щодо спірних питань в області бухгалтерського обліку та податкового законодавства.
Отримання інформації про планування грошових потоків підприємства
Консультуємо з чинним законодавством з усіма внесеними до нього змінами на поточну дату.
Проаналізуємо існуючу і допоможемо скласти нову, оптимальну облікову політику бухгалтерського обліку.

Група компаній “GESTORIA Ukraine” надає консалтингові послуги за оптимальними цінами, як для резидентів України, так і для нерезидентів.
Якість бухгалтерських консалтингових послуг в нашій компанії знаходиться на дуже високому рівні, тому звернувшись до нас за консультацією один раз, ви стаєте нашим клієнтом на тривалий час.

ДОСВІД РОБОТИ В СФЕРАХ

Оптова, роздрібна торгівля

Аграрний сектор

ЗМІ

Рекламні агентства

Нерухомість

Готельно-ресторанний бізнес

Виробництво

ІТ-індустрія і технології

Медицина і фармацевтика

Страхування

Хімічна промисловість

Харчова промисловість

Неприбуткові, благодійні організації

Будівництво

Готельне господарство

Енергетика

Туристичний бізнес

Міжнародна торгівля

ЗАЛИШИТИ ВАШ НОМЕР І ми вам передзвонимо!