Хестория Украина Правовой консалтинг

Правовий консалтинг

Знайти відповідну компанію, яка надає якісні консалтингові послуги, сьогодні досить складно. На жаль, зустрічаються фахівці, які не можуть проконсультувати з проблемного питання, а іноді такі консультації можуть привести до негативних наслідків.
Звертаємо увагу, що фахівці нашої компанії “ХЕСТОРІЯ УКРАЇНА” готові запропонувати свою допомогу в сфері правового консалтингу, практично в будь-якому напрямку і досягти бажаного результату.

Навіщо мені ваші послуги?

 Практика показує, що штатний юрист чи цілий юридичний відділ не завжди рятують ситуацію. Крім того, окладная система оплати праці створює серйозні витрати не тільки для дрібних і середніх компаній, але і для самих великих. На фонд оплати праці йде значна частина прибутку, а користь від відділу зі штатними юристами, не завжди значна. Особливо, в поточних ринкових умовах. Адже штатний відділ може створювати масу проблем:

  1. Питання кваліфікації співробітників завжди тісно пов’язаний з інтересами компанії: потрібні кращі, а знайти таких на ринку праці за середній оклад не завжди вдається.
  2. Питання діловодства: традиційно, 90% задач виконують від сили 2-3 співробітника, всі інші просто займають місце.
  3. Питання витрат: будь-який прорахунок у відборі претендентів, може привести до серйозних втрат підприємства в подальшому.

І це ще далеко не весь список.

Компанія “ХЕСТОРІЯ УКРАЇНА” готова запропонувати вам послуги своїх фахівців, для вирішення будь-якої задачі в правовому полі.

Що ми можемо запропонувати?

Наші фахівці не обмежуються одним лише напрямом (областю) і можуть вирішувати будь-яке завдання в сфері правового консалтингу:

  • Реєстрація юридичної особи, внесення змін.
  • Консультації, правова підтримка в будь-якому питанні.
  • Аналіз і підготовка документації.
  • Правовий аналіз ситуації, договорів.
  • Експертиза.

 

Послуги фахівців компанії “ХЕСТОРІЯ УКРАЇНА” цим не обмежуються. Ми допоможемо вам оптимізувати оподаткування, скоротивши витрати. Нерідко штатні фахівці компанії допускають помилки, що призводять до невиправданого збільшення податкової бази.

При укладанні угод з партнерами, потрібно ретельно вивчити договір. Для того, щоб це зробити якісно, ​​штатний юрист повинен приділити цьому достатньо багато часу. Адже від цього залежить ризики підприємства. Потрібно виключити всі умови, що дозволяють реалізувати шахрайську схему. Потрібно прибрати якірні пункти в контракті, і оформити угоду так, щоб це не суперечило законодавству України.

При складанні установчої документації, важливо враховувати масу аспектів, і наші фахівці справляються з цими задачамів “на ура”. Ми допоможемо вам зареєструвати нову компанію або приватного підприємця. А також вивчимо договір і влаштуємо перевірку контрагентів при необхідності, на предмет наявності номінальних директорів і фіктивних юридичних адрес і т.д.

Наші фахівці займаються правовою експертизою документації, а також підготовкою будь-яких документів, пов’язаних з комерційними або державними організаціями.

Зв’яжіться з нами вже зараз, і наш менеджер відповість на всі ваші запитання.

ДОСВІД РОБОТИ В СФЕРАХ

Оптова, роздрібна торгівля

Аграрний сектор

ЗМІ

Рекламні агентства

Нерухомість

Готельно-ресторанний бізнес

Виробництво

ІТ-індустрія і технології

Медицина і фармацевтика

Страхування

Хімічна промисловість

Харчова промисловість

Неприбуткові, благодійні організації

Будівництво

Готельне господарство

Енергетика

Туристичний бізнес

Міжнародна торгівля

ЗАЛИШИТИ ВАШ НОМЕР І ми вам передзвонимо!