Бізнес не може стабільно розвиватися, якщо робота компанії не організована на належному рівні. Підвищити її ефективність і забезпечити всебічну оптимізацію діяльності дозволяє управлінський консалтинг.
Він являє собою розробку і впровадження заходів, які спрямовані на поліпшення роботи керівництва компанії і топ-менеджерів. З їх допомогою можна забезпечити узгодженість дій, оптимізувати процеси і, як результат, отримати зростання рівня виробництва, кількості клієнтів і прибутку, скоротити витрати коштів і часу, зміцнити становище на ринку і т.д.
Незалежно від сфери економічної діяльності, впроваджуючи в бізнес управлінський консалтинг, підприємці отримують суттєву конкурентну перевагу і виводять свою компанію на більш високий рівень розвитку. Іншими словами, завдяки такому консалтингу відбувається побудова управлінської системи високої ефективності і підвищення прибутковості бізнесу.
Стадії процесу.
• Консультування з розрахунком на довгострокову перспективу, включаючи аналіз ситуації на світовому та регіональному ринках, пропонованих компанією продуктів (товарів і послуг), ніші, яку вона займає на ринку, конкурентів і споживачів. Така аналітична робота дає можливість оцінити потенційні ризики і створити найбільш ефективну бізнес-модель.
• Розробка планів діяльності і схем, за якими мають бути прийняті рішення, робота з ресурсами, формування команди, здатної продемонструвати високу ефективність, налагодження комунікаційних процесів в підрозділах, продумане поділ сфер відповідальності.
• Консультування з маркетингових питань. Розробка з урахуванням специфіки бізнесу, стратегії їх просування товарів і послуг. Вивчення того, як поводяться потенційні клієнти і з яким рівнем конверсії здійснюються продажі, щоб контролювати стан справ.
• Консультування з приводу роботи з персоналом. Відбір і підготовка співробітників, посилення їх мотивації, підвищення рівня корпоративної культури, побудова високоефективної управлінської системи.
В Україні використовується безліч класифікацій управлінського консалтингу, але у нього завжди одна мета – усунути обставини, які негативно позначаються на бізнесі, і вибрати для нього найбільш підходяще напрямок розвитку.
Консультування з питань управління вирішує таку основну задачу як виявлення за допомогою кропіткого аналізу що відбуваються в компанії внутрішніх і зовнішніх процесів, її слабких і сильних сторін, оптимізація робочих процесів, розробка стратегічного плану розвитку, визначення перспектив та можливостей бізнесу, в тому числі:
• забезпечення більш швидкого досягнення компанією поставлених цілей;
• підготовка ефективних керівників;
• пошук рішень управлінських та інших проблем;
• налагодження контактів з потенційними і діючими клієнтами, постачальниками та іншими контрагентами;
• оцінка перспективності компанії;
• практичне застосування методик і стратегій управління, що демонструють високу ефективність.
Саме ці завдання демонструють, що собою являє управлінський консалтинг. З його допомогою розробляється оптимальний план досягнення бізнесом своїх цілей, вдосконалюється використовувана форма здійснення господарської діяльності та управління. В результаті розробляється ефективна схема розвитку бізнесу і нарощування капіталу.
Зміна напряму розвитку бізнесу, освоєння додаткових ринків, розширення товарної лінійки або просування нового бренду, зміна корпоративного іміджу і навіть просте оновлення дизайну упаковки. При вирішенні всіх цих завдань максимально корисний управлінський консалтинг.
Крім того, він високоефективний, коли виникають проблеми всередині компанії, її власники, керівники та топ – менеджери не можуть дійти згоди. При нестабільності ситуації в економіці, скачках цін на ключові ресурси, розрив відносин з постачальниками потрібен ретельний аналіз цих процесів.
Витрати на оплату управлінського консалтингу варіюються в залежності від того, які завдання необхідно вирішити і в яких обсягах проводяться роботи. Послуга може бути разової або надається на умовах абонентського обслуговування.
Користуватися послугами консалтингу вигідно, так як всі витрачені кошти фактично інвертуються в розвиток бізнесу, скорочення витрат, виявлення і усунення зовнішніх і внутрішніх факторів, які заважають компанії розвиватися. Якщо ваш бізнес зіткнувся з завданнями, які не допускають помилок, звернення за допомогою до професіоналів дозволить вирішити їх максимально ефективно!

ДОСВІД РОБОТИ В СФЕРАХ

Оптова, роздрібна торгівля

Аграрний сектор

ЗМІ

Рекламні агентства

Нерухомість

Готельно-ресторанний бізнес

Виробництво

ІТ-індустрія і технології

Медицина і фармацевтика

Страхування

Хімічна промисловість

Харчова промисловість

Неприбуткові, благодійні організації

Будівництво

Готельне господарство

Енергетика

Туристичний бізнес

Міжнародна торгівля

ЗАЛИШИТИ ВАШ НОМЕР І ми вам передзвонимо!