Будь-який підприємець, який вирішив почати свою справу, зустрічається з необхідністю правильно оформити і подати документи для реєстрації підприємницької діяльності.

У нього є два варіанти: витратити зайвий час, сили і гроші, або відразу звернутися до досвідчених юристів, які полегшать процес оформлення і подачі.

Наші фахівці допоможуть вибрати максимально вигідну систему оподаткування, підберуть відповідні КВЕД, а також порадять оптимальну організаційно-правову форму майбутньої компанії.

Найпопулярніші – реєстрація ТОВ (Товариство з обмеженою відповідальністю) і ПП (Приватні підприємства). Не менш популярною є послуга з реєстрації ФОП (фізична особа-підприємець).

Наша команда має великий досвід відкриття неприбуткових організацій, акціонерних товариств, фінансових організацій, асоціацій, корпорацій, а також іноземних представництв.

Допомога професіонала потрібна не тільки для консультації. Найважливіший момент – подача документів і їх оформлення. Це складний монотонний процес, який вимагає терпіння, ресурсів і знання чинного законодавства. Після реєстрації компанії в Україні, потрібно поставити підприємство на облік в різних органах і пройти ще через кілька етапів.

Юристи ТОВ «Хесторія Україна-Плюс» допоможуть внести будь-які зміни до реєстру (зміна директора, зміна статуту, додавання КВЕД і т.д.), а при необхідності і ліквідувати компанію.

З нами ви отримаєте результат в найкоротші терміни. І найголовніше – все «під ключ». Ми можемо гарантувати, що впораємося з будь-яким завданням і підійдемо до вашого запиту в індивідуальному порядку.

ДОСВІД РОБОТИ В СФЕРАХ

Оптова, роздрібна торгівля

Аграрний сектор

ЗМІ

Рекламні агентства

Нерухомість

Готельно-ресторанний бізнес

Виробництво

ІТ-індустрія і технології

Медицина і фармацевтика

Страхування

Хімічна промисловість

Харчова промисловість

Неприбуткові, благодійні організації

Будівництво

Готельне господарство

Енергетика

Туристичний бізнес

Міжнародна торгівля

ЗАЛИШИТИ ВАШ НОМЕР І ми вам передзвонимо!