Розширити свою комерційну діяльність закордонним бізнесменам дасть можливість офіційна реєстрація іноземної компанії в нашій країні.

Відкрити іноземну фірму без юридичних проблем і бюрократичних зволікань вам допоможе «Хесторія Україна – Плюс». Наш професійний сервіс передбачає оформлення на території української держави компаній, засновниками яких є особи з іноземним громадянством, «під ключ».

Чому реєструвати закордонний бізнес в Україні актуально?

Оформлення представництва іноземних фірм в нашій країні стало популярним, так як є для сучасних бізнесменів вигідним.

Відповідна реєстрація забезпечує підприємцям розширення кола потенційних споживачів їх товарної продукції або послуг і дозволяє вести відповідно до нашого законодавства на території України становлять комерційну діяльність, використовуючи для її розвитку іноземні інвестиції.

Організація в нашій країні представництва компанії, головний офіс якої знаходиться за межами України, також відкриє можливість для законного працевлаштування іноземних громадян в вашому українській філії.

Які послуги надає «Хесторія Україна – Плюс»?

Ми пропонуємо своїм зарубіжним партнерам наступні види правової допомоги:

  • допомагаємо з урахуванням побажань і специфіки діяльності бізнесмена підібрати КВЕД і грамотно визначитися з системою оподаткування;
  • готуємо повний пакет документації, необхідної для того, щоб зареєструвати іноземну компанію в Україні;
  • беремо на себе супровід оформлення бізнесу зарубіжних клієнтів на всіх етапах його реєстрування;
  • надаємо допомогу при постановці на облік зарубіжних фірм в податкову інспекцію, в результаті якої іноземні суб’єкти підприємницької і господарської діяльності отримують статус платника єдиного податку та ПДВ.

Якщо вас цікавить вичерпна консультація по реєстрації іноземної компанії в Україні, її ви зможете отримати, звернувшись до наших кваліфікованих юристів. Фахівці мають досвід роботи у всіх ключових галузях народного господарства і багату практику співпраці з юридичними і фізичними особами, які зареєстровані за кордоном.

Звертайтеся, телефонуйте за вказаними на сайті телефонами або пишіть нам по електронній пошті – ми гарантуємо результат!

ДОСВІД РОБОТИ В СФЕРАХ

Оптова, роздрібна торгівля

Аграрний сектор

ЗМІ

Рекламні агентства

Нерухомість

Готельно-ресторанний бізнес

Виробництво

ІТ-індустрія і технології

Медицина і фармацевтика

Страхування

Хімічна промисловість

Харчова промисловість

Неприбуткові, благодійні організації

Будівництво

Готельне господарство

Енергетика

Туристичний бізнес

Міжнародна торгівля

ЗАЛИШИТИ ВАШ НОМЕР І ми вам передзвонимо!