ТОВ (товариство з обмеженою відповідальністю) – поширена форма організації в Україні. Для відкриття ТОВ необхідно сформувати статутний капітал, засновниками можуть бути фізичні особи та компанії, громадяни країни та іноземці. Розмір статутного фонду, частки та основні положення діяльності визначаються установчими документами.

Створення ТОВ – це не простий процес, щоб уникнути помилок, краще довірити його професіоналам. Компанія «Хесторія Україна-Плюс» надає послуги з реєстрації ТОВ у Києві. Великий досвід у сфері юриспруденції дозволяє швидко відкрити ТОВ відповідно до чинного законодавства України.

Реєстрація ТОВ (ТОВ) в Україні

 

 

 

 

 

 

 

 

Прядок реєстрації ТОВ в Україні регулюється Законом №2275-VIII від 06.02.2018 року. Також на ТОВ поширюються норми інших правових актів щодо ведення господарської діяльності, складання звітності та ведення обліку.

Що врахувати під час реєстрації

Рішення про створення ТОВ приймається засновниками – власниками компанії. Ними можуть бути фізичні особи та організації. Заснувати фірму мають право громадяни України після досягнення 14 років. Для оформлення ТОВ особами віком 14-18 років потрібний письмовий дозвіл від батьків або опікунів.

Статут підлягає обов’язковому засвідченню нотаріуса з наступною реєстрацією в ЄДР фізичних та юридичних осіб. Останній етап здійснюється державним реєстратором, всі дані вносяться до єдиного державного реєстру.

Якщо одним із засновників (або єдиним) виступає фізособа-нерезидент, потрібне присвоєння коду ІПН, що оформляється у податковій службі. Якщо ви ніколи не займалися оформленням компанії або є іноземцем, краще вдатися до кваліфікованої допомоги у відкритті ТОВ «Хесторія Україна-Плюс», що допоможе уникнути серйозних помилок та фінансових втрат.

Покрокова інструкція реєстрації фірми

Порядок реєстрації ТОВ відрізняється від оформлення підприємницької діяльності фізичними особами. Якщо ФОП, відкриваючи бізнес, є єдиним власником, то у випадку з ТОВ допускається участь однієї і більше осіб. Порядок оформлення складніший у порівнянні з ФОП. Ми надаємо допомогу в оформленні ТОВ у Києві та інших регіонах України. Також допоможемо зареєструвати ТОВ онлайн фірмам із модельним статутом.

Процедура оформлення складається з кількох етапів:

 1. Рішення про створення. Приймається засновниками фірми і є підставою для початку процедури, складається письмово.
 2. Вибір діяльності. Зазвичай, види діяльності вже визначено засновниками на початок оформлення. Важливим етапом є підбір кодів КВЕД, які відповідають цій діяльності. Від їхнього вибору залежатиме необхідність отримання дозволів, ліцензій, патентів. Крім того, види діяльності впливають на можливість вибору тієї чи іншої системи оподаткування.
 3. Реєстрація юридичної особи ТОВ. На етапі підготовки необхідно визначити місцезнаходження компанії. Юридична адреса організації використовуватиметься у всіх реєстраційних документах та для обміну кореспонденції з державними органами.
 4. Склад засновників та розподіл часток. При складанні Статуту вказують усіх фундаторів бізнесу. Розподіл прибутку здійснюватиметься пропорційно долі внесеного статутного капіталу.
 5. Вибір керівника організації. У статуті вказують посадову особу – керівника фірми та перелік її повноважень. Керівник здійснює управління бізнесом, є підписанцем договорів, платіжних доручень, звітів. Може представляти інтереси у будь-яких інстанціях без довіреності.
 6. Упорядкування установчих документів. Допомога у відкритті ТОВ краще довірити професіоналам, які врахують усі нюанси. Першочерговим завданням є складання рішення про створення фірми. Рішення фіксується у протоколі зборів, який підписують усі засновники. У статуті вказуються види діяльності, ціль створення, форма організації. Документ підлягає засвідченню нотаріуса.
 7. Вибір назви під час реєстрації нової ТОВ. Щоб назва не виявилася ідентичною з назвою іншої фірми, необхідно перевірити це у реєстрах. Інакше державний реєстратор відмовить у реєстрації.
 8. Відкриття банківського рахунку. Цей рахунок буде використовуватись для здійснення взаєморозрахунків ТОВ, а також може бути використаний для внесення статутного капіталу, визначеного установчими документами.
 9. Звернення до державного реєстратора. Оформлення здійснюється за місцем знаходження підприємства. Засновник або уповноважена особа надає документи особисто або поштою. Підтверджується успішна реєстрація організації випискою з ЄДР.
 10. Постановка ТОВ (ТОВ) на облік у податковій інспекції, вибір необхідної системи оподаткування.

Послуги реєстрації надають досвідчені юристи «Хесторія Україна-Плюс». Процедура не проста і кожному етапі необхідно враховувати вимоги чинного законодавства. У штаті податкові консультанти, які допоможуть обрати оптимальний режим оподаткування та забезпечити захист інтересів у різних інстанціях. Допоможемо відкрити фірму під ключ, включаючи оформлення ліцензій та дозволів, допомогу у виборі КВЕД та проконсультуємо з інших питань, пов’язаних із відкриттям бізнесу в Україні. У майбутньому це дозволить мінімізувати витрати.

Які документи будуть потрібні для реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю?

Зареєструвати ТОВ мають право фізичні особи та юридичні особи, резиденти та нерезиденти України. Для громадян України потрібен наступний пакет документів:

 • копії сторінок паспорта, засвідчені підписом власника;
 • копія ідентифікаційного коду;
 • для підприємців – витяг з реєстру;
 • для уповноважених осіб – документ, що підтверджує можливість проведення реєстраційних дій;
 • заяву на реєстрацію ТОВ;
 • заяву до податкової для застосування обраної системи оподаткування;
 • Статут та протокол зборів.

Для іноземних громадян – нерезидентів України першочерговим завданням є отримання реєстраційної картки платника податків. Пакет документів трохи відрізняється від того, що передбачено для інших фізичних осіб. Допоможемо зареєструвати ТОВ іноземним громадянам за доступною ціною.

Для юридичних осіб потрібен наступний пакет документів:

 • витяг з ЄДР;
 • довіреність для уповноважених осіб;
 • протокол зборів та Статут;
 • рішення щодо участі у створенні іншого підприємства.

Для іноземних організацій передбачено наступний перелік для реєстрації юридичної особи (ТОВ):

 • витяг з реєстру або вилучення;
 • рішення про створення нової юр особи;
 • Статут та протокол;
 • довіреність на уповноважену особу для представлення інтересів у реєструвальному органі.

открыть тов Потрібний переклад українською мовою всього пакету документів з наступним нотаріальним завіренням. Крім перерахованих документів можуть знадобитися додаткові, залежно від складу та кількості засновників організації.

Вартість реєстрації ТОВ «під ключ» у нашій компанії доступна. Комплексне супроводження процедури досвідченими юристами допоможе уникнути помилок та додаткових витрат.

Реєстрація ТОВ під ключ

Самостійно зареєструвати ТОВ досить складно та довго, оскільки пов’язано з безліччю бюрократичних процедур. «Хесторія Україна-Плюс» допоможе відкрити ТОВ швидко та без помилок. До переліку послуг з реєстрації фірми «під ключ» входить:

 1. Розробка установчого договору, Статуту, складання протоколу зборів.
 2. Вибір КВЕД з урахуванням прогнозів щодо отримання прибутку з інших видів діяльності у майбутньому.
 3. Реєстрація Статуту ТОВ та юридичної адреси.
 4. Отримання витягу з державного реєстру юридичних та фізичних осіб.
 5. Реєстрація ТОВ під ключ у ДПС.
 6. Отримання цифрового підпису керівника.
 7. Консультації щодо вибору режиму оподаткування.
 8. Надання допомоги з формування та своєчасного внесення статутного капіталу.

Ціна реєстрації ТОВ під ключ в «Хесторія Україна-Плюс» є прийнятною. Ми працюємо з іноземними громадянами та резидентами України. Надаємо послуги для фізичних осіб та організацій.

Вартість та термін реєстрації в «Хесторія Україна-Плюс»

Послуги з реєстрації ТОВ надаються командою найкращих спеціалістів Києва. Вартість реєстрації фірми залежить від переліку послуг. Серед додаткових:

 • нотаріальне засвідчення нашим нотаріусом;
 • надання у найм юр. адреси;
 • супутні юридичні послуги;
 • виготовлення печаток та штампів на запит.

У вартість реєстрації ТОВ входять докладні консультації юристів, що дозволяють уникнути витрат та «підводного каміння». Гарантуємо швидкий та позитивний результат та забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. У вартість оформлення ТОВ входять послуги наших юристів та податкових консультантів.

Незважаючи на часті зміни законодавства, юристи швидко і правильно пройдуть усі процедури. Ми пропонуємо зареєструвати ТОВ під ключ за вигідною ціною, в тому числі надаємо послуги для іноземних громадян. Вартість реєстрації ТОВ відповідає якості наших послуг. Якщо ви цінуєте час та гроші – звертайтесь до «Хесторії Україна-Плюс».

ДОСВІД РОБОТИ В СФЕРАХ

Оптова, роздрібна торгівля

Аграрний сектор

ЗМІ

Рекламні агентства

Нерухомість

Готельно-ресторанний бізнес

Виробництво

ІТ-індустрія і технології

Медицина і фармацевтика

Страхування

Хімічна промисловість

Харчова промисловість

Неприбуткові, благодійні організації

Будівництво

Готельне господарство

Енергетика

Туристичний бізнес

Міжнародна торгівля

ЗАЛИШИТИ ВАШ НОМЕР І ми вам передзвонимо!