Митне оформлення – це комплекс процедур, що вимагає чималої вправності, відмінного знання та володіння специфікою митного законодавства і умінням розбиратися в його численних тонкощах.

Митні брокери — це спеціалісти які знають законодавчу базу краще за працівників митниці, щоб мати змогу відстоювати права клієнтів і попереджати неправомірні дії.

Для того щоб бізнес працював успішно і приносив прибуток, він повинен бути прогнозованим. Знання та професіональний досвід митного брокера гарантують своєчасне розмитнення та отримання вантажів клієнтами.

Послуги митного брокера, так само як і митне оформлення вантажів, має великий попит у зв’язку з потоком імпортних та експортних товарів і багатоступінчастою системою митної перевірки. Самостійно пройти усі процедури досить складно, особливо не маючи знань законодавства і нормативів по розмитненню товарів. Тому найбільш успішні учасники ЗЕД заздалегідь шукають надійного партнера, якому можна було б довірити оформлення товарів, що прибувають з-за кордону чи відправляються в будь яку частину світу.

Компанія Хесторія Україна має досвід з надання митно-брокерських послуг і пропонує кваліфіковані послуги митного брокера в місті Києві та по всій Україні, який буде працювати з юридичними особами індивідуально.

Увесь набір послуг, які пропонує наша компанія та тридцятирічний досвід наших співробітників, дає можливість уникнути будь-яких проблем на митниці. Це наша робота допомагати Вам позбутися непередбачених витрат і збитків у бізнесі, які можуть статися в разі непрофесійного спілкування з представниками митних органів. Ми завчасно починаємо працювати з документами, аналізуємо можливі ризики підняття митної вартості, даємо рекомендації клієнтам з питань документації, робимо розрахунок фінансових витрат по розмитненню товару.

Якщо Вам потрібні не просто висококласні митно брокерські послуги, але ще і потужна підтримка Вашої компанії у зовнішній торгівлі, ми будемо раді Вам в цьому допомогти.

Які переваги дають послуги митного брокера?

  • вибір оптимального варіанту оформлення;
  • правильне заповнення документів;
  • своєчасне повідомлення про внесення мита та інших обов’язкових платежів;
  • використання професійних зв’язків при необхідності знайти взаєморозуміння по робочих моментах;
  • зменшення ризиків того, що співробітники митниці запропонують підняти закупівельну вартість товару, що може призвести до значного збільшення витрат;
  • завдяки гнучкій ціновій політиці ми пропонуємо кожному клієнтові зручні та вигідні умови співпраці та адекватні ціни за митні послуги;
  • увага до дрібниць, що в кінцевому підсумку знизить до мінімуму можливі проблеми на митниці, заощадить ваші нерви і кошти;
  • можлива віддалена подача декларацій на митницях по всій Україні;
  • юридична легітимність дій.

Ціни на митно-брокерські послуги (Ціна без ПДВ, єдиний податок, грн.)

Акредитація підприємства у відділі митниці від 1000 грн.
Оформлення декларації типу ІМПОРТ від 2000 грн.
Оформлення декларації типу ЕКСПОРТ від 1800 грн.
Проведення митного огляду із складанням акту митного огляду від 1000 грн.
Проведення ідентифікаційного (попереднього) огляду від 1500 грн.
Оформлення листа на відбір зразків і акту відбору зразків від 1000 грн.
Консультації по ЗЕД,

Експертна оцінка митної вартості вантажу,

Визначення коду товару за УКТЗЕД та повна консультація по обраному коду згідно тарифного і нетарифного регулювання,

Розрахунок усіх митних платежів.

договірна

Оформлення вантажів у режимі ІМ40ЕА, при якому транспортний засіб з вантажем після перетину кордону одразу може бути спрямований на склад отримувача (заїжджати на митний термінал не потрібно, потрібно в разі митного огляду), що дозволяє суб’єкту зменшити фінансові витрати на оформлення та скоротити час на доставку.

Крім послуг пов’язаних з митним оформленням, наша компанія також пропонує допомогу в організації і контролю процесів міжнародної доставки вашого вантажу.

 

ДОСВІД РОБОТИ В СФЕРАХ

Оптова, роздрібна торгівля

Аграрний сектор

ЗМІ

Рекламні агентства

Нерухомість

Готельно-ресторанний бізнес

Виробництво

ІТ-індустрія і технології

Медицина і фармацевтика

Страхування

Хімічна промисловість

Харчова промисловість

Неприбуткові, благодійні організації

Будівництво

Готельне господарство

Енергетика

Туристичний бізнес

Міжнародна торгівля

ЗАЛИШИТИ ВАШ НОМЕР І ми вам передзвонимо!