Наказом Мінфіну від 13.01.2015 № 4 було затверджено нову форму № 1ДФ та порядок її заповнення. Виходячи з п. 2 цього наказу, незважаючи на те що він набув чинності з 1 квітня 2015 року, податковий розрахунок за 1 квартал потрібно подавати за новою ф. № 1ДФ. Тепер у ф. № 1ДФ відображають загальні суми доходів у вигляді процентів, виграшів (призів) та утриманого з них ПДФО, а також загальні суми доходів фізосіб та утриманого з них ВЗ.

Терміни подачі залишилися колишніми. Як і раніше, працює правило перенесення граничного терміну. Якщо останній день строку подання Податкового розрахунку потрапить на вихідний або святковий день, то останній день строку – операційний (банківський) день, наступний за вихідним або святковим днем.

Подати Податковий розрахунок за ф. № 1ДФ у паперовому вигляді дозволяється, тільки якщо в його табличній частині кількість заповнених рядків не більше десяти. Раніше подавати паперову ф. № 1ДФ дозволялося, якщо кількість рядків у розрахунку не перевищувала п’яти. Якщо ж кількість рядків одинадцять і більше, то подати Податковий розрахунок можна в паперовій та електронній формі або виключно в електронній формі.