НОВИНИ КОМПАНІЇ

Дорогі колеги і партнери, хочемо поділитися двома дуже важливими для нас подіями.

Новина перша: юристи і бухгалтери нашої компанії допомогли нашому Клієнту великої торговельної компанії отримати бюджетне відшкодування ПДВ в сумі 6 000 000 грн. Сума отримана в повному обсязі, «живими» грошима на розрахунковий рахунок компанії. Так, це було не просто: Офіс великих платників податків ДФС України, після камеральної перевірки компанії Клієнта, повідомив в Акті перевірки про факт завищення заявленого відшкодування і відмовив у відшкодуванні.

Ми прекрасно розуміємо мотиви, якими керуються  співробітники ДФС, але наші юристи і бухгалтери є найкращими фахівцями у своїй справі. Ми виграли спір в судах всіх інстанцій. Вітаємо!

Новина друга: В червневому номері журналу БІЗНЕС-ПАНОРАМА https://www.facebook.com/businesspanoramakcci/ вийшла велика стаття-інтерв’ю з нашим ідейним натхненником і керівником нашої компанії ХЕСТОРІЯ Україна Лещинскою Оленою Леонідівною українською та англійською мовами.

Ми пишаємося своєю роботою, своєю командою, пишаємося своїми клієнтами, які в складний для країни час вважають неможливим для себе еміграцію, ці люди, так само, як і ми, будують майбутнє України. Тут і зараз!

Прочитати статтю можна збільшивши фото:

© Gestoria Ukraine-Plus                                                                                                        18.06.2019

+38 044 428 18 60

mf@gestoriaua.com

Більше про нас ви можете дізнатися на нашій сторінці в фейсбуці

https://www.facebook.com/gestoriaukraine