22 серпня відбулося нагородження видатних особистостей, досягнення, яких є свідченням високого патріотизму і громадської свідомості.

На церемонії Олена Лещинська, засновник і керівник групи компаній «ХЕСТОРІЯ Україна-Плюс», була нагороджена найвищою міжнародною громадською нагородою – українсько-французьким Орденом Королеви Анни «Честь Вітчизни» на срібній зірці. Вітаємо!

«Дорогі мої друзі! Хочу поділитися з Вами новиною. Я була удостоєна честі і була нагороджена Орденом Королеви Анни на срібній зірці за високопрофесійну роботу і віддане служіння Україні! »- написала Олена на своїй сторінці у соц мережі фейсбук  http://www.facebook.com/elena.le.566/posts/10216985885293198

Церемонія проходила в Маріїнському палаці, орден вручався відповідно до протокольних почестей під державним прапором України, в присутності озброєної військової почесної варти. На церемонії вручення були присутні генерали і офіцери вищої категорії ВСУ.

Проводив церемонію Народний артист України – Лесь Задніпровський. Також на церемонії в цей день були нагороджені : українська співачка Антоніна Матвієнко, український рок-музикант і фронтмен гурту “Воплі Відоплясова” – Олег Скрипка та інші видатні особистості і діячі України.

Орден Королеви Анни «Честь Вітчизни» на срібній, золотій і діамантовій зірках вручається в Україні та Франції за особисту мудрість і мужність, високу освіченість і культуру, толерантність, вірність обов’язку, благодійність, чесність і вчинки високої доблесті і честі, які спрямовані на благо народу і країни.

На сорокавосьми променевій сферичній зірці, на окремому параболічному еліпсі розміщено барельєф Королеви, обвитий лавровим вінком і стрічками. На нижній – логотип підпису Королеви, який зазначений старослов’янськими літерами, що означає АННА РЕГІНА – АННА КОРОЛЕВА, на верхній – напис французькою мовою «Ma mort na pas errete ma vie», що в перекладі  «Моя смерть не зупинила моє життя».

«ХЕСТОРІЯ Україна – Плюс» – групакомпаній, діяльність яких  спрямована на допомогу в розвитку українського бізнесу, залучення і підтримки іноземних інвесторів в Україні. «ХЕСТОРІЯ Україна- плюс» – це захист прав вітчизняних та іноземних підприємств і підприємців, це професійна допомога у вирішенні правових і фінансових питань

З повагою, Команда компанії “ХЕСТОРІЯ Україна”

+38 044 360 71 78

ym@gestoriaua.com

Більше про нас ви можете дізнатися на нашій сторінці в фейсбуці https://www.facebook.com/gestoriaukraine

© Gestoria Ukraine-Plus                                                     02.09.2019