Юридическая помощь в Киеве

Трохи про наболіле.

Нажаль, цієї осені нашій компанії довелося зіткнутися з проблемою пошуку головного бухгалтера. Мене настільки вразило це невдячне заняття, що я вирішила написати про це.

Першим шоком для нас став різкий і, на мій погляд, безпідставний стрибок рівня заробітної плати бухгалтерів на ринку праці. Це не означає, що бухгалтер не заслуговує отримувати гідну винагороду за свою роботу. Просто справа в тому, що число роботодавців, які можуть безболісно запропонувати таку зарплату на ринку праці, не виросло, підприємствам не стало легше виживати в нинішніх умовах, різкого підвищення рівня рентабельності у представників малого та середнього бізнесу я поки так само не побачила. Рівень заробітної плати, яку заявляють претенденти, на листопад 2019 року зріс більш ніж на 50% в порівнянні з початком року і переступив за 30 000 грн.

https://ua.trud.com/ua/salary/2/3454.html#chart-avgSalaryByYear

Але і це не найголовніше. Жахливо те, що з маси прослуханих кандидатів 90% – це люди, які мають досить поверхневе уявлення про бухгалтерський облік, рівень такого кандидата не відповідає навіть 10 000 грн. Це явні обманщики, які складають шикарні резюме, прикриваються «модними» бухгалтерськими сертифікатами, кажуть про величезний досвід і стаж, при цьому не можуть відповісти на найелементарніші професійні питання.

Багато роботодавців наївно вважають, що якщо вони запропонують зарплату вище, то отримають професійного бухгалтера. Помилка, на собі перевірила цієї осені. На зарплату 30 000 грн. надсилають резюме і приходять ті ж особи, яких ми раніше не брали навіть майже даром.

Прикро за професію, інтелектуальний рівень кандидатів на посаду головного або єдиного бухгалтера не дотягує навіть на помічника. В цьому році, вибачте, нахабство просто зашкалює. Вони навіть не соромляться, коли розуміють, що на роботу їх не беруть, тоді в очі кажуть, цитую: «Я просто продати себе дорого не вмію. Ось у мене подруга, вона взагалі тупа, так влаштувалася на тридцятку, а керівництво все одно перевірити не може, що вона там робить … ».

Я звертаюся до представників бізнесу, до топ-менеджменту, до керівників і власників. Не дайте себе обдурити, не дозволяйте таким шахраям вбити ту справу, якій Ви присвятили роки, вклали гроші і здоров’я. Такий горе-бухгалтер може завдати Вашій компанії колосальної шкоди всього за кілька місяців роботи, а потім напише заяву і звільниться за 14 днів без будь-якої відповідальності за свої дії.

Після місяця щоденних співбесід, я вирішила запропонувати представникам бізнесу за символічну плату провести тестування кандидатів, яких Ви бажаєте взяти на роботу. Також можна протестувати бухгалтера, що вже працює у Вас, аби не було ніяких сумнівів в його компетентності.

Всього за 1000 гривень Ви зможете вберегти свій бізнес від такого бухгалтера – «злочинця» і не дасте себе обдурити подібним шахраям з шикарним резюме. Тисяча гривень це ніщо в порівнянні з тими фінансовими втратами, які можуть у Вас з’явитися разом з новим «досвідченим» співробітником.

Звертайтеся до нас, пишіть на пошту, телефонуйте. Контакти нижче.

Олена Лещинська

СЕО

ТОВ «ХЕСТОРІЯ УКРАЇНА»

+38 044 360 7178

ges@gestoriaua.com

www.gestoriaua.com