Чи варто довіряти хмарній бухгалтерії і наскільки безпечно вести облік таким чином

З причини стрімкого ритму життя ми не завжди встигаємо відстежувати всі інновації у світі інформаційних технологій. Це стосується і такої невід’ємної частини будь-якого бізнесу, як бухгалтерія. Інформація буде корисна, в першу чергу, керівникам компаній та бухгалтерам, які планують почати або вже працюють в системі 1С. Основна мета цієї статті – повідомити читачів, що вже давно можна працювати не тільки у коробковій версії 1С, а ще і в хмарній.

Випадок №1: Вас турбує безпека фінансових даних

Чим би не займалася компанія, її керівнику або бухгалтеру не хотілося б виявити, що інформація про всі операції в 1С безслідно зникла або потрапила в руки сторонніх осіб.

Бухгалтерські бази клієнтів хмарної 1С зберігаються в надійних дата-центрах. Навіть якщо щось відбувається з локальними комп’ютерами або пристроями, на яких встановлено хмарний сервіс, дані залишаються захищені. Промислові сервери набагато краще підготовлені до різних атак, і ймовірність, що система виявиться недоступна, знижується. Для повного спокою – створюються резервні копії 3 рази на тиждень.

Випадок №2: У вас обмежений бюджет

Економія – це добре, особливо коли вона розумна. Криза, оптимізація, скорочення витрат з новою силою піднімають питання «Як заощадити?». Економія за рахунок перенесення 1С в хмару – рідкісний приклад, коли можна і гроші зберегти, і не втратити в якості.

Припустимо, ви відкриваєте нову компанію. На старті особливо важливо з розумом витрачати кошти. Щоб використовувати коробкову версію 1С навіть в невеликій команді чисельністю від десяти чоловік, буде потрібно власний сервер.

Випадок №3: Вам постійно потрібен доступ до 1С

По-перше, в хмарній 1С ви можете працювати з будь-якого пристрою 24/7. Це важливо, оскільки практично у всіх трапляються ситуації, коли потрібно зайти в програму в неробочий час. Погодьтесь зручно, коли все під рукою і не потрібно повертатися в офіс?

Припустимо, вашій компанії потрібно терміново налаштувати систему 1С для співробітників декількох нових філій компанії. На відміну від коробкової версії, в хмарній додати або заблокувати користувача можна всього в 2 кліка.