Податковий консалтинг – це здоров’я вашого бізнесу.

Консалтинг – це системний і незалежний погляд спеціаліста чи експерта на роботу та фінансову звітність компанії.

Податковий та фінансовий консалтинг забезпечить здорове процвітання бізнесу, скоригує допущені помилки, скоротить податкове навантаження на відрахування, та витрати з урахуванням особливостей конкретного компанії підприємства.

Великий бізнесмен чи простий підприємець повністю залучені до сфери своєї діяльності. Вони по крихтах створювали свій бізнес, збільшували дохід, рік у рік намагаючись враховувати різні сторони податкового законодавства. Але настає момент, коли зусиль докладається багато, а прибутку від зусиль – мало. З таких малоприємних глухих ситуацій грамотним і прогресивним підприємцям допомагають виходити фахівці з податкового консалтингу.

Консалтингова компанія дивиться на виробництво чи бізнес не як на улюблене дітище керівника, а як на систему, яка захворіла та яку треба вилікувати. Способи оздоровлення бізнесу можуть бути зовсім різними і зовсім не співпадати з діями по оздоровленню компанії, які робив керівник до звернення за податковими консалтинговими послугами.

Приклад використання податкового консалтингу

  • керівник змінив стиль та структуру управління, а слід було б змінити інвестиційні напрямки;
  • керівник змінює кадри, а треба просто розробити ефективнішу систему мотивації для співробітників;
  • неправильний документообіг заважає точній фінансовій звітності, внаслідок чого компанія зазнає збитків через неправильно обрану систему оподаткування.

Експерт податкових консалтингових послуг компанії після проведених досліджень дасть керівнику рекомендації, які зможуть вилікувати бізнес або просунути здорове підприємство до більш високої ефективності. Найбільш поширеним та ефективним видом консалтингових послуг є податковий та фінансовий консалтинг. Цей вид консалтингових послуг гідно надає компанія «Хесторія Україна-Плюс». Податковий консалтинг складається з кількох напрямків.

Напрями податкових консалтингових послуг

  • податковий аналіз, який включає незалежну оцінку правильності сплати податків та відрахувань до бюджету, та їх відображення у податковій звітності, виправлення можливих системних помилок, а також виявлення помилок минулих періодів;
  • податкова консультаціядопомагає обрати систему оподаткування інформує про зміни у податковому законодавстві, консультує іноземні компанії у питаннях оподаткування, консультує під час проведення податкової експертизи договорів;
  • податкове планування, яке може виявитися корисним при плануванні інвестицій, уберегти від штрафів та невиправданих фінансових ризиків;
  • податкова звітність– це невід’ємна частина будь-якого бізнесу і від її точності та своєчасності може залежати подальший розвиток підприємства. У разі потреби звітність може бути підготовлена ​​для контролюючих державних структур;
  • повний податковий супровід– це комплекс послуг податкового консалтингу, що включає планування, аналіз та звітність.

Вартість податкового консалтингу, послуг компанії «Хесторія Україна-Плюс», демократичні та індивідуальні для кожного підприємця та бізнесмена Києва та України. Ціна, яку ви заплатите за податковий та фінансовий консалтинг, буде напрочуд прийнятною.

Податковий консалтинг – це швидко і своєчасно надана допомога в будь-якому фінансовому питанні. Податковий консалтинг – суттєво полегшить життя вашого підприємства та підвищить прибутковість вашого бізнесу за мінімальних витрат.

ОПЫТ РАБОТЫ В СФЕРАХ

Оптовая, розничная торговля

Аграрный сектор

СМИ

Рекламные агентства

Недвижимость

Гостинично-ресторанный бизнес

Производство

ІТ-индустрия и технологии

Медицина и фармацевтика

Страхование

Химическая промышленность

Пищевая промышленность

Неприбыльные, благотворительные организации

Строительство

Гостиничное хозяйство

Энергетика

Туристический бизнес

Международная торговля

ОСТАВЬТЕ ВАШ НОМЕР И МЫ ВАМ ПЕРЕЗВОНИМ!