Вибір форми власності бізнесу

Яким би простим не здавалося логічний ряд: придумав, зареєстрував, вклав і працюй, насправді реальні складності починаються вже з другого слова.

Рядове звернення до фахівця відділу юридичної консультації нашої компанії виглядає приблизно так:

Хотілося б відкрити автомагазин на авторинку, продавати масло, автозапчастини, акумулятори. Торгувати за готівковий розрахунок хотілося б без касового апарату. І ще хотілося б ці ж товари продавати і за безготівковим розрахунком. Виписувати рахунки, накладні, податкові накладні та таким самим способом закуповувати товари. І найголовніше: потрібно вибрати таку систему оподаткування і, відповідно, зареєструвати підприємство такої форми власності, щоб товари з урахуванням податків та зборів не ставали золотими.

В даному конкретному випадку ми порадили зареєструвати ФОП на третій групі єдиного податку (3% від доходу) зі свідоцтвом платника ПДВ.

Однак погодьтеся, що при такому наборі форм власності та систем оподаткування, як у нас в країні, вибираючи схему, яка підходить в конкретно Вашому випадку, помилитися спочатку, без консультації грамотного юриста, досить просто. Виправляти таку схему вже постфактум буде фінансово дорого і довго. Тому, починаючи свій бізнес, сконцентруйтеся на тому, в чому Ви професіонал (припускаємо, саме це і є Вашим напрямком діяльності), а роботу, пов’язану з реєстрацією компанії і постановкою бухгалтерського обліку, довірте професіоналам.

Наша компанія давно працює на ринку, тому не дає поганих порад. Звертаючись за допомогою до фахівців, Ви насправді заощаджуєте як гроші, так і час.

Бажаємо Вам удачі у Ваших починаннях!

Відділ Юридичної консультації компанії «Хесторія Україна-Плюс»