Дорогі колеги і партнери, хочемо поділитися з вами приємною новиною!

В Online Журналі «БАНКИРЪ» вийшла стаття про підсумки роботи нашої компанії за 2019 рік.

 

Група компаній «Хесторія Україна» вже майже сім років надає широкий спектр юридичних послуг, провадить комплексний бухгалтерський сервіс та успішно працює в сфері бізнес-консалтингу в Україні.

 

Ми активно працюємо не тільки з українськими підприємствами, а й із зарубіжними компаніями та іноземними представництвами в найрізноманітніших сферах: торгівля, нерухомість, промисловість, медицина, ІТ-індустрія, будівництво, туризм та багато інших. Наявність висококваліфікованих фахівців в різних сферах економіки і права, плідна співпраця і взаємодія наших співробітників допомагають аналізувати ситуацію з усіх боків, щоб підібрати найефективніші рішення для наших шановних клієнтів.

 

Група компаній «Хесторія Україна» за роки роботи придбала репутацію надійного партнера і на сьогодні займає одне з провідних місць серед лідерів ринку юридичних та бухгалтерських послуг в Україні.

 

Наша першочергова мета – це надання якісного сервісу на високому міжнародному рівні, створення сприятливих умов для іноземних інвесторів в Україні, допомога в налагодженні зв’язків між українськими підприємствами та їх закордонними партнерами, забезпечення безпеки реалізації інвестиційних проектів наших клієнтів.

 

Наша компанія постійно росте і розвивається. Підсумовуючи нашу роботу можемо сказати, що 2019 рік не був простим. Відбулося багато змін в нашій державі, з’явилося багато новацій в українському законодавстві, і ще багато, сподіваємось приємних для українського бізнесу, законодавчих проектів будуть втілені в життя. Всі ці зміни дуже очікує бізнес середовище як в Україні, так і за кордоном.

 

Наша команда протягом цього року виграла ряд дуже серйозних судових спорів на користь наших клієнтів, ми розширили кількість клієнтів з юридичного супроводу та бухгалтерського обліку. Основними напрямками нашої діяльності в цьому році були захист прав бізнесу при неправомірному призупиненню (блокуванні) податкових накладних, безпідставному донарахуванню податків та штрафів, супровід процедури отримання бюджетного відшкодування ПДВ, вирішення складних питань в області корпоративних правовідносин, співпраця та надання послуг акціонерним товариствам та багато інших цікавих питань.

 

В 2019 році ми дуже багато співпрацювали з IT-компаніями, вивчили проблематику цього сектору економіки, вирішували питання безпеки та захисту інтелектуальної власності та авторського права.

 

Компанія «ХЕСТОРІЯ Україна» отримала визнання, як серйозна компанія з надійною репутацією, отримала можливість вийти на нові ринки. Ми працювали з іноземними інвесторами, нажаль, не так багато, як хотілось би. Сподіваємось, що в 2020 році ми будемо мати більше нагоди для такої цікавої роботи.

 

Визначним днем для нашої компанії стало 22 серпня 2019 року. Цього дня засновник і директор Олена Лещинська була нагороджена найвищою міжнародною громадською нагородою – українсько-французьким Орденом Королеви Анни «Честь Вітчизни» на срібній зірці. Церемонія проходила в Маріїнському палаці, орден вручався відповідно до протокольних почестей під державним прапором України в присутності озброєної військової почесної варти. На церемонії вручення були присутні генерали і офіцери вищої категорії ВСУ. Орден Королеви Анни «Честь Вітчизни» на срібній, золотій і діамантовій зірках вручається в Україні та Франції за особисту мудрість і мужність, високу освіченість і культуру, толерантність, вірність обов’язку, благодійність, чесність і вчинки високої доблесті і честі, які спрямовані на благо народу і країни.

 

Ми пишаємося своєю роботою, своєю командою, а також своїми клієнтами, які в складний для країни час вважають неможливим для себе еміграцію. Ці люди так само, як і ми, будують майбутнє України. Тут і зараз!

 

Посилання на статтю: http://kbs-izdat.com/hestor-ya-ukra-na-plyus-pravo-b-znes-podatki-buhgalter-ya/