Юридичні послуги для бізнесу – це невід’ємна частина діяльності компанії. Клієнти потребують кваліфікованого фахівця, з моменту реєстрації компанії, до її продажу або ліквідації. Компанія «Хесторія Україна-Плюс» надає повний спектр юридичних послуг, в тому числі: отримання дозвільної документації для діяльності бізнесу, юридична консультація, абонентське юридичне обслуговування, податковий консалтинг, вирішення спірних ситуацій та інші юридичні та бухгалтерські послуги.

Юридичні послуги для бізнесу: кому і навіщо потрібні

Кваліфікована юридична допомога – це особливий вид захисту прав та інтересів, яка може знадобитися кожній людині, компанії або іншим групам осіб. Юридичні послуги надаються кваліфікованими фахівцями в галузі права – юристами, нотаріусами, адвокатами, арбітражними керуючими. Найчастіше, юристом є кожен з перерахованих вище фахівців, але надає послуги, в своєму вузькому напрямку.

Переваги юридичної консультації фахівців «Хесторія Україна-Плюс»

Високопрофесійні юристи, зазвичай, спеціалізуються в різних сферах права, в тому числі в: кримінальному, цивільному, господарському, трудовому, корпоративному, податковому, земельному, сімейному, а також і в інших сферах права, що дозволяє заощадити на вузькопрофільних фахівцях. Послуги юриста в Україні потрібно вибирати, перш за все, з особистих потреб. Наприклад, якщо виникла звичайна господарська або трудова спірна ситуація – немає ніякого сенсу звертатися за допомогою до арбітражних керівників. Ситуацію може допомогти вирішити юрист. Якщо ж у вас виникають різні питання, що вимагають уваги фахівців з різними знаннями – юридична компанія, зі штатом фахівців в різних сферах права, це те, що вам потрібно.

Фахівці юридичної компанії допоможуть максимально ефективно вирішити всі проблеми на вищому професійному рівні. При цьому мінімізувати витрати і заощадити час клієнта. Сфера юриспруденції наскільки об’ємна, що до вибору юриста не можна ставитися халатно. Тому, доцільним буде скористатися послугами юридичних послуг від компанії «Хесторія Україна-Плюс», яка зможе підібрати потрібного вам фахівця при наданні правової допомоги. У разі необхідності, також можна отримати правову оцінку від декількох професіоналів компанії, побачити ситуацію з різних сторін, і швидко прийти до потрібного результату.

Компанія «Хесторія Україна-Плюс» надає повний перелік юридичних послуг на високому професійному рівні. Ціни на послуги юристів прийнятні і доступні, обумовлюються в індивідуальному режимі, виходячи з запитів і потреб клієнта.

Наша компанія надає якісні послуги бізнесу вже понад 7 років. За цей час ми вирішили багато складних проблем і завоювали довіру наших клієнтів. Так як ми ведемо абсолютно прозорий бізнес, де немає місця «додатковим» внескам і «непередбаченим» ситуаціям, працюємо строго по домовленості і тільки в інтересах наших клієнтів.

Компанія «Хесторія Україна-Плюс» надає як разові юридичні послуги, так і юридичне обслуговування не тільки юридичним особам або фізичним особам-підприємцям, а й приватним особам. Ми пропонуємо наступні юридичні послуги в Києві:

 1. Консультації кваліфікованих юристів.
 2. Рішення юридично-правових питань.
 3. Надання юридичних інтересів компанії.
 4. Підготовку звітності та юридичної документації.
 5. Допомога у виборі виду підприємницької діяльності (ТОВ, ФОП, ПП та ін.).
 6. Допомога в ліквідації підприємницької діяльності.
 7. Реєстрацію бізнесу в Україні під ключ.
 8. Проведення аналізу інвестування, оподаткування, корпоративного співробітництва.
 9. Вирішення питань в отриманні ліцензій, дозволів, патентів.
 10. Повний супровід бізнес-процесів іноземного інвестування.
 11. Представництво інтересів в державних органах.
 12. Супровід під час допиту.

Звернувшись до нас, клієнт може займатися своїми справами і не турбуватися про юридичні проблеми.

Наші додаткові переваги:

 1. Налагоджена система надання юридичних послуг по всій Україні.
 2. Повна конфіденційність консультації з юристом.
 3. Штат дипломованих, кваліфікованих фахівців в різних сферах права.
 4. Великий асортимент юридичних послуг.
 5. Вигідна вартість юридичних послуг, зручна оплата.

Консультація юриста: найчастіші запитання

Юристи компанії «Хесторія Україна-Плюс» – одні з найкращих фахівців України, що мають визнання і авторитет серед клієнтів. Якщо у вас є компанія, ви точно розумієте, наскільки цінними є сьогодні грамотні юристи, які допоможуть вирішити будь-які проблеми, що виникли в процесі діяльності. Сьогодні наша країна знаходиться в динамічному розвитку, у нас щомісяця змінюються закони, вносяться поправки до чинних нормативних актів, і від цього страждають, в першу чергу, власники малого та середнього бізнесу.

У зв’язку з даними обставинами, платники податків самостійно не встигають визначати зміни, враховувати помилки дій, а все це в кінцевому підсумку виливається в додаткові перевірки, затяжні суперечки і штрафні санкції. Щоб всього цього уникнути, необхідно довірити ведення всіх юридичних питань – кваліфікованим фахівцям з досвідом роботи. Адже як показує наша практика, в 90% випадках, підприємці потребують юридичного супроводу і не можуть самостійно осилити більшість правових питань.

Тому, консультація юриста в компанії «Хесторія Україна-Плюс» – це найкращий спосіб отримати якісну і професійну правову допомогу у вирішенні будь-якого юридичного питання.

Види юридичної консультації в компанії «Хесторія Україна-Плюс»

Отримати юридичні послуги ви можете прямо зараз, скориставшись контактною інформацією на нашому сайті. У нашій компанії ви можете замовити платну юридичну консультацію, у вигляді:

 1. Онлайн-консультації юриста.
 2. Погодинний консультації юриста.
 3. Юридичної консультації (як доповнення під час оформлення ліцензії, відкриття компанії).
 4. Консультативний супровід проектів (оплата договірна).

Саме тому, співпрацюючи з нами, ви будете впевнені, в тому, що «Хесторія Україна-Плюс» – юридична компанія, яка зможе вам надати:

 1. Надійність;
 2. Індивідуальний підхід;
 3. Високу якість послуг.

ДОСВІД РОБОТИ В СФЕРАХ

Оптова, роздрібна торгівля

Аграрний сектор

ЗМІ

Рекламні агентства

Нерухомість

Готельно-ресторанний бізнес

Виробництво

ІТ-індустрія і технології

Медицина і фармацевтика

Страхування

Хімічна промисловість

Харчова промисловість

Неприбуткові, благодійні організації

Будівництво

Готельне господарство

Енергетика

Туристичний бізнес

Міжнародна торгівля

ЗАЛИШИТИ ВАШ НОМЕР І ми вам передзвонимо!