Послуги зі складання договору

Бізнес не може розвиватися без укладання договорів. Часто вони необхідні для співпраці з інвесторами, співробітниками, придбання або продажу чого-небудь, уступки корпоративних прав, реорганізації, державної реєстрації та інших моментів. Згідно з чинним законодавством, в країні використовується більше десяти видів договорів, і про особливості кожного без специфічних знань звичайна людина знати не може. Професійна розробка договорів користується великою популярністю.

Багато фірм і компаній все частіше відмовляються від шаблонних документів і розробляють індивідуальні ділові папери, в яких прописують всі ключові моменти, що цікавлять саме їх. Щоб не наймати постійного юриста, можна домовитися з нашою компанією про вигідне співробітництво та звертатися тільки тоді, коли потрібні юридичні послуги. На складання договору ціна встановлена ​​доступна. Не можна сприймати дану процедуру, як звичайну формальність. Це може привести до втрати прав або фінансів, якщо бізнесмен зв’яжеться з шахраями.

Чому варто звертатися до юриста за складанням договору?

Розробити індивідуальний договір без досвіду і юридичних знань неможливо. Необхідна допомога юриста по господарських справах, який знає всі нюанси законодавства, може прогнозувати потенційні негативні наслідки і вибирати вигідні для клієнта операції, умови співпраці.

Які питання допоможе вирішити професіонал?

Грамотний юрист надає послуги зі складання договорів різного рівня складності. Це може бути документ про наймання нового співробітника на робоче місце або продажу великої ділянки. Для кожного питання буде знайдено індивідуальне рішення.

Список послуг:

  • консультація;
  • підбір необхідного виду договору;
  • узгодження умов, що прописуються, обов’язків і прав;
  • розробка проекту документа;
  • узгодження структури з клієнтом;
  • надання електронної та паперової версій.

Юрист буде надавати допомогу в складанні договору до моменту укладення та підписання. Клієнт може в будь-який момент звернутися з питанням або проблемою.

Переваги співпраці з “Хесторія Україна-Плюс”

Ми пропонуємо професійні послуги. На складання та оформлення договорів вартість встановлена доступна. Краще один раз заплатити за розроблений документ, ніж потім наймати юриста для звернення до суду і захисту прав клієнта.

ДОСВІД РОБОТИ В СФЕРАХ

Оптова, роздрібна торгівля

Аграрний сектор

ЗМІ

Рекламні агентства

Нерухомість

Готельно-ресторанний бізнес

Виробництво

ІТ-індустрія і технології

Медицина і фармацевтика

Страхування

Хімічна промисловість

Харчова промисловість

Неприбуткові, благодійні організації

Будівництво

Готельне господарство

Енергетика

Туристичний бізнес

Міжнародна торгівля

ЗАЛИШИТИ ВАШ НОМЕР І ми вам передзвонимо!