Юридичне супроводження бізнесу

Будь-який бізнес повинен регулювати хоча б один юрист. Не кожна компанія може дозволити собі взяти юридичного консультанта на постійну посаду. Однак хтось повинен перевіряти справжність і якість договорів, контролювати діяльність фірми, згідно з чинним законодавством. Щоб не наймати постійного співробітника, можна викликати юриста по потребі. Наша компанія пропонує свої послуги. Експерти розбираються у всіх юридичних сферах бізнесу та вирішують завдання будь-якої складності. Гарантовано швидке та якісне вирішення спорів, документознавство, складання та розірвання договорів, претензій. Юридичний супровід бізнесу допоможе поліпшити справи компанії, уникнути штрафів і санкцій.

Для чого потрібен юридичний супровід бізнесу?

Користуватися супроводом юриста може як приватна, так і державна компанія. Аутсорсинг з кожним роком стає все більш затребуваним. ПАТ, ВАТ, ПП, ТОВ та інші фірми вдаються до послуг юриста під час укладення договорів з інвесторами, угод, найму нових співробітників на роботу або розірвання контракту. Такий сервіс потрібен не щодня, тому вигідніше укласти договір з компанією, яка по потребі надаватиме юридичні послуги з супроводу бізнесу в будь-який час, зручний для замовника. Інтереси клієнта завжди стоятимуть на першому місці.

Завдання, які може вирішити юрист

Повний правовий супровід бізнесу гарантує надійність, стабільність і захист від шахраїв. Вдаватися до нього можуть навіть товариства, підприємства і маленькі фірми. Масштаби бізнесу ніяк не впливають на отриманий результат, ціну.

Переваги роботи з юристом:

  • професійне вичитування і коригування договорів;
  • захист інтересів клієнта в суді;
  • робота з партнерами;
  • перевірка документації на відповідність законодавству;
  • вирішення фінансових суперечок.

Складається комплексний юридичний супровід бізнесу з консультації, роботи з документами, правового аналізу, допомоги в переговорах і представленні інтересів клієнта.

Чому саме “Хесторія Україна-Плюс”?

Ми пропонуємо оперативний і компетентний юридичний супровід фірм. Допоможемо вирішити фінансову суперечку, розірвати договір з мінімальними втратами. Виконуємо роботу швидко та якісно, захищаємо в суді, допомагаємо з реєстрацією справи.

ДОСВІД РОБОТИ В СФЕРАХ

Оптова, роздрібна торгівля

Аграрний сектор

ЗМІ

Рекламні агентства

Нерухомість

Готельно-ресторанний бізнес

Виробництво

ІТ-індустрія і технології

Медицина і фармацевтика

Страхування

Хімічна промисловість

Харчова промисловість

Неприбуткові, благодійні організації

Будівництво

Готельне господарство

Енергетика

Туристичний бізнес

Міжнародна торгівля

ЗАЛИШИТИ ВАШ НОМЕР І ми вам передзвонимо!