Юридичний аутсорсинг

На будь-якому етапі розвитку бізнесу власник може зіткнутися з правовими проблемами. Наприклад, на територію може приїхати комісія з несанкціонованою перевіркою і виписати штраф. При створенні власної компанії часто виникають питання і спірні моменти, пов’язані з оформленням статутної документації. Якщо в колективі немає штатного експерта, то шанси на порушення чинного законодавства збільшуються в кілька разів. Щоб цього уникнути, можна замовити юридичний аутсорсинг. Компанія пропонує висококваліфіковану підтримку.

Детальніше про юридичний аутсорсинг

Під аутсорсингом необхідно розуміти юридичне абонентське обслуговування клієнта за його запитом. Це комплексна послуга, яка на постійній основі регулює бізнес. Скористатися нею можуть як державні, так і приватні компанії, підприємці. Як правило, юридична компанія аутсорсинг надає за договором і стягує за нього щомісячну оплату. Клієнт може бути впевнений в тому, що він завжди знаходиться під захистом, і в разі чого будь-яке фінансове чи юридичне питання буде вирішено в найкоротші терміни. Професійна юридична підтримка допоможе уникнути фінансових і правових ризиків, захистити бізнес від зловмисників і поліпшити його. Грамотна юридична стратегія може навіть допомогти залучити нових потенційних інвесторів.

Переваги послуги юридичного аутсорсингу

Якісний аутсорсинг юридичних послуг передбачає оперативне вирішення завдань юридичного характеру будь-якого рівня складності. Плюс звернення в спеціалізовану компанію в тому, що клієнт може знайти професіонала вузької кваліфікації, який глибоко розбирається в конкретному питанні. Послуга користується великою популярністю в Києві, причому вартість одноразового замовлення вигідніше, ніж оплата посади штатного працівника.

Виділяють такі переваги аутсорсингу:

  • робота з командою досвідчених юристів;
  • цілодобова підтримка;
  • доступні ціни;
  • високий рівень кваліфікації.

Працівники компанії постійно підвищують рівень своїх знань, проходять тренінги, опрацьовують нормативну базу і діють за законом.

Чому варто вибрати “Хесторія Україна-Плюс”?

Наша компанія надає професійний правовий аутсорсинг для малого, середнього і великого бізнесу. Можливий індивідуальний підбір програми співпраці, залежно від того, які саме послуги хоче замовити клієнт. Є бюджетні, стандартні та преміальні пропозиції. Юристи завжди готові надати професійну документацію, скласти або вивчити документи, підготувати стратегію захисту інтересів, розробити схему оптимізації бізнесу, перевірити, чи не порушує укладена документація чинне законодавство. Бізнесмен може замовити ведення фінансової та господарської діяльності, представлення своїх інтересів під час презентацій, заходів або нарад з партнерами. В такому випадку він буде впевнений у захисті репутації фірми.

ДОСВІД РОБОТИ В СФЕРАХ

Оптова, роздрібна торгівля

Аграрний сектор

ЗМІ

Рекламні агентства

Нерухомість

Готельно-ресторанний бізнес

Виробництво

ІТ-індустрія і технології

Медицина і фармацевтика

Страхування

Хімічна промисловість

Харчова промисловість

Неприбуткові, благодійні організації

Будівництво

Готельне господарство

Енергетика

Туристичний бізнес

Міжнародна торгівля

ЗАЛИШИТИ ВАШ НОМЕР І ми вам передзвонимо!