Послуги адвоката з податкових питань

Адвокат у сфері податкових спорів – фахівець, допомагає розв’язувати питання у сфері оподаткування. Фахівці компанії «Хесторія Україна-плюс» постійно взаємодіють з податковими органами, мають величезний досвід в цій сфері, маючи у своєму розпорядженні актуальну інформацію у сфері оподаткування і завжди в курсі всіх змін, що відбуваються в ній. Якщо вам необхідна кваліфікована консультація податкового юриста, обов’язково звертайтеся до нас, і ми зробимо все можливе, щоб допомога в рішенні навіть найскладніших суперечок.

Консультація юриста по податках

У сучасному законодавстві України постійно відбуваються зміни, встежити за якими простим обивателям досить складно. Наші адвокати  з податкових спорів постійно знаходяться в центрі подій, знають усі тонкощі, закони та нюанси оподаткування. Є безліч ситуацій, в яких не обійтися без юридичної консультації. Наприклад, коли в відношенні компанії починається поза- або планова податкова перевірка, приходять запити з податкових органів, донараховують зобов’язання або штрафні санкції.

Крім того, наші фахівці допоможуть в питанні вибору найбільш оптимальної моделі ведення бізнесу з точки зору оподаткування. Адвокат з податкових питань в обов’язковому порядку враховує всі проблеми, з якими можуть зіткнутися підприємці в сьогоденні та майбутньому, а також робить все, щоб їх уникнути.

Наші послуги

Адвокати нашої компанії допоможуть у вирішенні податкових питань, в тому числі:

  • підготовка до податкових перевірок;
  • аналіз роботи компанії та виявлення «слабких» місць в податковому обліку;
  • розробка схеми оподаткування.

При необхідності ми проведемо аудиторську перевірку первинної документації, щоб виявити недоліки та можливі порушення. Надаємо повний супровід при підписанні актів, складених за результатами податкових перевірок. При необхідності – підготуємо заперечення на акт і оскаржимо результати. Також в переліку послуг – захист платника податків та його прав в судах різних інстанцій.

Якщо вам необхідна професійна консультація юриста по податках, звертайтеся в нашу компанію за вказаними телефонами або заповніть онлайн заявку, наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом. Вартість послуг визначається в індивідуальному порядку, залежно від складності ситуації та обсягу передбачуваної роботи. Позитивні результати та повна конфіденційність клієнтів гарантовані!

ОСТАВЬТЕ ВАШ НОМЕР И МЫ ВАМ ПЕРЕЗВОНИМ!