Особливості бухгалтерського обслуговування ТОВ

Як власнику бізнесу уникнути штрафів, позапланових перевірок, блокування податкових і арешту рахунків? Вирішити ці проблеми можна, довіривши бухгалтерське обслуговування ТОВ компанії «Хесторія Україна – Плюс».

Вимоги до організації бухобліку

Організація бухгалтерського обліку відноситься до компетенції власника або посадової особи. Незалежно від обраної системи оподаткування, бухоблік обов’язковий для всіх компаній, що працюють на території України. Відповідальність за невиконання цих вимог покладається на керівника.

Після реєстрації компанії необхідно виконати ряд дій – отримати коди в територіальному органі державної статистики, відкрити розрахунковий рахунок, вибрати систему оподаткування та ін. На даному етапі потрібна допомога досвідченого бухгалтера, адже від обраного режиму оподаткування, зазначених КВЕД, буде залежати податкове навантаження, можливість співпраці з рядом компаній, необхідність застосування РРО.

Штатний бухгалтер або послуги бухгалтерського обслуговування?

Бухгалтер повинен добре розбиратися в питаннях оподаткування, трудового законодавства, нарахування заробітної плати, складання звітності та ін. Від кваліфікації і знань буде залежати робота всієї компанії.

Як правило, одній людині складно виконувати перераховані обов’язки, доводиться наймати штат бухгалтерів. Відповідно зростають витрати на виплату заробітної плати, податки, організацію робочих місць і покупку офісної техніки.

Вартість аутсорсингу обходиться дешевше і допомагає заручитися підтримкою досвідчених аудиторів, юристів, бухгалтерів.

Переваги бухгалтерського супроводу на аутсорсингу

  1. Професійний підхід. Для безпомилкового ведення бухобліку потрібен практичний досвід, багаж знань і повна поінформованість в питаннях законодавства. Наші співробітники відслідковують всі нововведення в податковому та бухгалтерському обліку, чим гарантовано позбавляють від помилок і санкцій.
  2. Фінансова вигода. Зміст штату бухгалтерів вимагає чималих витрат – зарплата, податки, відрахування, оренда приміщень, офісна техніка і ПО. Бухгалтер може піти на лікарняний, у відпустку, звільнитися в невідповідний момент. Бухгалтерський супровід фірм на аутсорсингу позбавлений таких недоліків.
  3. Конфіденційність. Комерційна інформація, бази даних, персональні відомості наших клієнтів не підлягають розголосу. Ми відповідальні в цьому питанні.
  4. Доступна ціна. Обслуговуємо великий, середній і малий бізнес. Послуги нашої компанії обходяться дешевше, ніж прийом на роботу штатного бухгалтера.

Що входить в обслуговування?

Бухгалтерський супровід ТОВ включає бухгалтерський і податковий облік. Ми несемо повну відповідальність за своєчасність подання звітності, достовірність переданих даних в податкову інспекцію та фонди.

Послуги бухгалтерського аутсорсингу:

  • аудит і фінансовий аналіз;
  • складання та здача звітності;
  • розрахунок заробітної плати, податків;
  • консультаційна підтримка в бухгалтерських та юридичних питаннях;
  • допомога при перевірках з боку податкової інспекції, фондів та ін.

Знаходимося в Києві, у нас можна замовити комплексне обслуговування або окремі послуги. Бухгалтерське обслуговування ТОВ з компанією «Хесторія Україна – Плюс» – це гарантія стабільності і успіху в бізнесі.