Плюси бухгалтерського аутсорсингу

При організації власного бізнесу необхідно подумати про те, як буде здійснюватися бухгалтерський облік. Бухгалтерія – це важливий напрямок в роботі, без якої не обійтися. Кілька років тому практично у всіх компаніях працював цілий штат бухгалтерів. Але часи змінюються, багато процесів відбуваються дистанційно. Тому прекрасна альтернатива штатному працівнику – бухгалтерський аутсорсинг. “Компанія Хесторія Україна-Плюс надає такі послуги, і ми поговоримо ніж бухгалтерські послуги, аутсорсинг вигідні для компаній різного масштабу і роду діяльності.

Бухгалтерський аутсорсинг: все під контролем

Все більше керівників розуміють, що майбутнє за передовими технологіями. Всесвітня пандемія та карантинні обмеження ще раз підкреслили, що бізнес процеси повинні по максимуму переходити з оффлайна в онлайн. Тому аутсорсинг бухгалтерії – це вимога часу. Основні переваги аутсорсингу бухгалтерських послуг:

  • Зняття з керівника всіх кадрових і організаційних питань з управління бухгалтерією. Це означає, що вам не потрібно турбуватися про настрої або наявності часу у фахівця. Адже всю необхідну роботу буде виконувати цілий штат професійних співробітників (бухгалтер, юрист, інспектор з кадрів, податковий консультант) віддалено.
  • Професіоналізм. Бухгалтерський аутсорсинг – це дисципліна, відповідальність, чіткість. Кожен співробітник в компанії Хесторія Україна-Плюс проходить суворий відбір, постійно розвивається і працює над підвищенням своїх професійних навичок.
  • Контроль якості обліку.
  • Фінансова відповідальність за санкції.
  • Оплачуєте зроблену роботу, а не час співробітника. Бухгалтерський супровід на аутсорсинг нашої компанії працює на результат, тому оплачувати послуги будете за фактом виконаного завдання.
  • Відсутня людський фактор. Вам не потрібно оплачувати відпустку, лікарняний штатному працівнику, а також вислуховувати про проблеми в родині, відпускати раніше з роботи.
  • Концентрація уваги на основній роботі. Керівник повинен займатися контролем всіх процесів в компанії, а не вникати в ази бухгалтерії.

Тому бухгалтерський аутсорсинг зараз дуже популярна і вигідно відрізняється від штатних бухгалтерів.

Аутсорсингова компанія або бухгалтер-фрилансер?

Деякі підприємці довіряють фінансові справи фірми бухгалтеру-фрілансеру, але вони не враховують ризики цієї співпраці.

  1. Робота з декількома проектами. Фрілансери, в основному, займаються декількома проектами одночасно, тому можуть допускати помилки.
  2. Відсутність матеріальної відповідальності. Приватники “малюють” звіти, але не дають вам ніякої гарантії. І якщо виникнуть якісь проблеми або штрафи, вони просто можуть закінчити з вами співпраця. А свої труднощі вам доведеться вирішувати самостійно.

Аутсорсингові бухгалтерські послуги в “Хесторія Україна-Плюс” надає команда кваліфікованих фахівців, тому ми гарантуємо якість обліку. Ви укладаєте з нашою компанією офіційний договір на аутсорсинг бухгалтерських послуг. Трудовий стаж наших співробітників від 5 до 25 років. Ми дорожимо своєю репутацією і співпрацею з клієнтами. Аутсорсинг бухгалтерії Хесторія Україна-Плюс – це якість, гарантії і фінансове благополуччя вашої компанії!